اخبار استارتاپی

۱۰ تیم استارت آپی در حوزه فناوری های همگرا توانمند می شوند

مرکز فناوری‌های همگرای معاونت علمی و فناوری در صدد است ۱۰ تیم نوپا یا استارت اپ برگزیده را به مرحله بازار برساند.

سومین فراخوان نوپاهای فناوری های همگرا در مهر ماه امسال منتشر شد. شرکت در این فراخوان فرصتی برای فعالان نوپای این حوزه فراهم می کند تا با شرکت در دوره های پیش شتابدهی بازار محصولات خود را توسعه دهند.

پس از انتشار سومین فراخوان بیش از ۸۰ طرح برای حضور در آن ثبت نام کردند. از این میان پس از داوری و ارزیابی نهایی ۱۰ طرح برای حضور در دوره‌های پیش شتابدهی انتخاب شدند.

مرکز فناوری‌های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با انتشار این فراخوان رونق بازار محصولات حوزه همگرا را هدف قرار داده است. ۱۰ تیم نوپا یا استارت آپ برگزیده این فراخوان در دوره‌های پیش شتابدهی توانمند می‌شوند تا قدرت ارائه و معرفی محصول خود به سرمایه گذار و بازار را تقویت کنند.

در این دوره‌ها تیم‌ها با مبانی کسب و کار آشنا می‌شوند. همچنین تمرکز روی مباحث تناسب ارزش پیشنهادی محصول برای خرید آن از مباحث دیگر این دوره است.

البته نسبت به دو دوره گذشته آموزش‌های این دوره تفاوت‌هایی نیز دارد. آشنایی با تیم‌سازی و مباحث روش‌های تامین مالی از جمله این تفاوت‌ها است. در کنار این موارد تیم‌ها با همکاری مرکز همگرا در تعامل با سرمایه گذار قرار می‌گیرند. این دوره‌های پیش شتابدهی برای ۱۰ استارتاپ برگزیده تا اواخر فروردین ماه سال جاری ادامه دارد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
مهر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *