اخبار استارتاپی

حمایت از ایده های نرم «در خانه ماندن» برای مقابله با کرونا

یک صندوق پژوهش و فناوری در نظر دارد طرحی تحت عنوان طرح «زیست-نو» را در راستای حمایت از کسب و کارهای مبتنی بر صنایع خلاق برگزار کند.

با توجه به شیوع کرونا و به منظور تسهیل دسترسی افراد در خانه و توسعه کیفی این خدمات، صندوق پژوهش و فناوری سپهر با هدف تسهیل دسترسی هموطنانِ در خانه و لزوم به کارگیری راهکارهای نرم برای ماندن در خانه و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، در نظر دارد تا در طرح «زیست_نو» از کسب و کارهای مبتنی بر صنایع خلاق حمایت مالی به عمل آورد.

این صندوق با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و چند سرمایه گذار به دنبال حمایت از ایده‌های نوآوران و کارآفرینان و همچنین توسعه فعالیت‌های فرهنگ بنیان و کسب و کارهای مبتنی بر صنایع خلاق از طریق تأمین مالی و سرمایه گذاری هستند.

شرکتهای دارای محصول تولید شده یا خدمات فعال می‌توانند ایده های خود را در حوزه‌های «بازی های موبایلی خانوادگی و گروهی تحت شبکه وب»، «تولید و محتوای طنز و سرگرمی صوتی و تصویری»، «انیمیشن»، «کتاب صوتی و الکترونیکی»، «ابزارک های کاربردی»، «سکوهای آموزش بر خط و محتوی دانش آموزی»، «طراحی و تولید عروسک و اسباب بازی خلاقانه»، «بازی های رومیزی»، «محتوای واقعیت افزوده و واقعیت مجازی» ارائه کنند.

صندوق پژوهش و فناوری سپهر برای این منظور حداکثر دو میلیارد ریال برای هر کسب و کار برگزیده در نظر گرفته است.

شرکت‌های دارای محصول تولید شده یا خدمات فعال می‌توانند با ارائه طرح کسب و کار خود از طریق درگاه‌های ارتباطی ایمیل investment@sepehrfund.ir در این طرح شرکت کنند.

زمان ارسال طرح تا ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ ادامه دارد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
مهر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *