اخبار استارتاپی

برترین استارتاپ های ساری در رویداد اینوتکس پیچ مشخص شدند

رویداد اینوتکس پیچ ساری که بنا بود در روز 27 فروردین 99 و در شهر ساری برگزار شود به جهت پیشگیری از شیوع کرونا به صورت مجازی و از راه دور برگزار گردید.

رویداد اینوتکس پیچ ساری که بنا بود در روز ۲۷ فروردین ۹۹ و در شهر ساری برگزار شود به جهت پیشگیری از شیوع کرونا به صورت مجازی و از راه دور برگزار گردید. دبیرخانه این رویداد با بررسی اولیه­ ی استارتاپ­ هایی که برای شرکت در این رقابت درخواست داده بودند در نهایت ۱۱ تیم را واجد شرکت در این رویداد دانست.

این ۱۱ تیم استارتاپی که از استان­ های مازندران، گیلان و گلستان در این رویداد شرکت کرده بودند در حضور داورانی چون کمیل نعمت ­زاده مسئول طرح و برنامه پارک علم و فناوری مازندران، رضا خسروی مدیر ﻣﺮﮐﺰ رﺷﺪ واﺣﺪﻫﺎی ﻓﻨﺎور ﺳﯿﻤﺮغ، سیدمرتضی باقری فرد مشاور کارآفرینی مرکز علمی کاربردی سازه­های سنگین، سینا قدس قائم مقام پلتفرم تامین مالی و سرمایه گذاری کارن و نیز، جلیل عسگری نماینده شبکه فن بازار ملی ایران به رقابت با یکدیگر پرداختند و در نهایت طبق تصمیم داوران به ترتیب  تیم های آن‌واش و چَمدان به عنوان برترین استارتاپ­ های رویداد اینوتکس پیچ ساری انتخاب شده و مجوز حضور در فینال کشوری این رقابت ­ها را دریافت نمودند.

رویداد آنلاین اینوتکس پیچ

خاطرنشان می­سازد که رویداد اینوتکس ­پیچ رویداد بزرگ رقابتی بین استارتاپ ­هاست که خود از چندین بخش مختلف تشکیل شده است، در مرحله ­ی نخست استارتاپ­ ها به صورت آنلاین داوری شده و از استارتاپ­ های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه­ گذاران دعوت به عمل می ­آید. در این مرحله از رقابت­ که در استان­های مختلف برگزار می­ گردد، ابتدا تیم­ های استارتاپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه­ گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه­ گذارانِ محلی، به معرفی ایده یا محصول خود می­پردازند.

اینوتکس پیچ

در ادامه، از استارتاپ­ های برگزیده شده در این مرحله، به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس و نیز شرکت در رقابت­های نیمه­نهایی، دعوت به عمل می ­آید. برگزیدگان مرحله نیمه­ نهایی می ­توانند به مرحله جذاب INOTEX Battle راه یابند که طی آن، استارتاپ­ ها دوبه ­دو به بحث و مناظره با هم پرداخته تا در نهایت برترین استارتاپ از نگاه داوران و مخاطبان انتخاب شود.

رویداد اینوتکس پیچ

این دوره از رویداد اینوتکس پیچ، از ابتدای بهمن ­ماه ۹۸ آغاز شده و پس از برگزاری در استان­ های سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و اصفهان، این بار به استان مازندران رسیده بود. این درحالی است که شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامتی شرکت­ کنندگان، برگزاری این­گونه رویدادها را به صورت حضوری و طبق روال سابق با مشکل مواجه کرده است. به همین دلیل طبق تصمیم دبیرخانه رویداد به منظور حفظ پویایی جامعه استارتاپی ایران و به منظور تشویق مخاطبان به حفظ قرنطینه خانگی، این رویداد کاملا به صورت آنلاین برگزار شد.

اینوتکس پیچ 2020

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا