اخبار استارتاپیکارآفرینی و استارتاپ

هشتمین دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور برگزار می شود

بزرگترین و معتبر ترین رویداد در حوزه برنامه‌نویسی تلفن همراه مهرماه سال ۹۹ با هدف شناسایی تیم‌های برنامه نویسی برجسته کشور و شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه برگزار می‌شود.

ثبت نام در هشتمین دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور که در تاریخ ۱۰ الی ۱۲ مهرماه سال جاری برگزار می شود هم اکنون آغاز شده و تا ۲۵ شهریور ماه ادامه دارد. هدف اصلی از برگزاری این رویداد شناسایی تیم های برنامه نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و ورود این تیم ها به بازار کار است.

این رویداد معتبرترین و با سابقه‌ترین مسابقه در حوزه برنامه نویسی تلفن همراه کشور است که از سال ۱۳۹۰ تا کنون هفت دوره این مسابقات در سطح کشور برگزار شده و تیم‌های برنامه‌نویسی متعددی را وارد بازار کار کرده است. در این مسابقات تیم های برنامه نویسی ۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه تلفن همراه در حوزه‌های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند. در کل این مدت تیم ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم های داوری و مشاور به صورت کامل بر نحوه عملکرد تیم‌ها نظارت می‌کنند. در انتها نیز تیم‌های برتر با نظر داوران به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد و فرصت دارند تا مجددا برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.

لازم به توضیح است که ثبت نام در این مسابقات به صورت رایگان است، گروه‌ها در قالب تیم های ۲ تا ۴ نفره خواهند بود و تامین محل استراحت، وعده های غذایی، میان وعده‌ها و اینترنت پرسرعت بر عهده برگزار کننده ماراتون است.

در پایان تیم های برتر مسابقات علاوه بر دریافت جوایز نقدی و غیر نقدی شانس بسیار بالایی برای فرصت‌های شغل و استخدام در شرکت‌های معتبر حوزه ICT را خواهند داشت.

متقاضیان جهت ثبت نام در مسابقات و کسب اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه و یا با دبیرخانه رویداد به شماره تلفن: ۵-۶۶۰۲۸۹۶۳-۰۲۱ تماس بگیرند.

هشتمین دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه کشور برگزار می شود

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *