اخبار استارتاپیکارآفرینی و استارتاپ

برگزاری مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین CodeJam Sharif

مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین CodeJam Sharif به همکاری دانشگاه صنعتی شریف و گروه Sharif ICT آذر ماه امسال برگزار می‌شود.

دانشگاه صنعتی شریف با هدف حمایت از تولید ملی، شناسایی برنامه نویسان توانمند برای حضور در کسب و کار های مبتنی برICT ، ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس و ایجاد اشتغال در حال برگزاری مسابقات برنامه نویسی به صورت آنلاین و غیر حضوری با عنوان “Sharif CodeJam ” توسط گروه Sharif ICT و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف در آذر ماه سال جاری است.

این رویداد یک مسابقه برنامه‌نویسی است که کلیه مراحل آن به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می‌شود. علاقمندان به برنامه نویسی بدون هیچ محدودیتی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. همچنین در این مسابقات برای استفاده از تکنولوژی‌ها و زبان‌های برنامه‌نویسی هیچ محدودیتی وجود ندارد و مخاطب این رویداد تمامی کسانی هستند که توانایی برنامه نویسی دارند.

این رویداد در سه مرحله برگزار خواهد شد که در تمامی مراحل شرکت‌کنندگان تعدادی سوال چالشی را دریافت کرده و مدت زمان محدودی برای پاسخ به این سوالات دارند. نهایتا افراد با دریافت امتیازات بیشتر به مراحل بعدی راه پیدا می کنند.

مدتی قبل از برگزاری رویداد، با حضور برخی از سرمایه گذاران، شرکت‌های بزرگ، چهره‌های موفق استارتاپی و افراد سرشناس در حوزه ICT گروهی تشکیل می‌شود و به تدوین سوالات اصلی مسابقات می‌پردازند. همین گروه وظیفه داوری و امتیازدهی به شرکت‌کنندگان را بر عهده خواهند داشت.

ثبت نام در مسابقات به صورت انفرادی و از طریق وبسایت Codejam Sharif انجام می شود. پس از ثبت نام شرکت کنندگان از طریق پروفایل خود وارد بخش مسابقات خواهند شد. ثبت نام در مسابقات از ۲۰ آبان آغاز شده و تا ۵ آذر ماه ادامه خواهد داشت.

مسابقات برنامه‌نویسی آنلاین CodeJam Sharif

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
پیوست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *