اخبار استارتاپیکارآفرینی و استارتاپ

پنجمین رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران «آنلاین» برگزار می شود

یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران رویدادی است که هر سال در آستانه شب یلدا برگزار می¬شود.

پنجمین یلدای کارآفرینان استارتاپی ‌ایران، در روزهای ۲۶ و ۲۷ آذرماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹ تا ۲۳ و به صورت آنلاین برگزار می شود.

در این همایش مدیران استارتاپ­ های بزرگ و کوچک، صندوق­ های خطرپذیر، شتاب­دهنده­ ها، فضای کار اشتراکی، استارتاپ استودیوها و فعالان استارتاپی گردهم می ­آیند تا وضعیت اکوسیستم استارتاپی ایران را در سالی که گذشت، ارزیابی و افق­ های سال بعد را ترسیم کنند.

اما در سال کرونازده ۲۰۲۰، برگزاری جشنی برای امیدبخشی و امیدواری سخت‌ترین کاری است که می‌توان خود را مجاب به انجام‌دادنش کرد. اینکه از جوانان، صاحبان ایده، صاحبان کسب و کار ها، سرمایه گذاران، مسئولان دولتی و صاحب‌نظران بخش خصوصی که در این اوضاع بحرانی و متاثرشدن از ویروس منحوس کرونا که فصل‌الخطاب هر صحبتی شده، بخواهی که بیایند زیر نور پرژکتورها بنشینند و از امید و خواستن و توانستن بگویند، کار آسانی نیست. اگر از سال ۱۳۹۹، اگر واژه امیدواری را برداریم، چه چیزی باقی می‌ماند؟

آیا جز این است که در همین سال، کسب و کارهای زیادی راه‌اندازی شدند، کسب و کار های زیادی رشد کردند و عده زیادی به راه‌حل‌هایی برای مواقع بحرانی اندیشیدند؟ همه می‌دانیم که در همین سال، کسب و کار های زیادتری به شدت آسیب دیدند، تعدیل نیرو داشتند اما همچنان ایستادند. تنها به یک دلیل؛ به امیدواری به روزهای بهتر.

پنجمین رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران

حالا پنجمین رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران دقیقا به امید روزهای بهتر برگزار می‌شود. شکل و شمایل آن به کلی تغییر کرده و خبری از دور هم جمع‌شدن و سخنان رودررو نیست. در هر دوره از برگزاری همایش یلدا، سخنان و گفت‌وگوهای انگیزشی و حتی چالش‌برانگیزی بین میهمانان و سخنرانان ردوبدل می­شد؛ امسال هم این رویداد پابرجاست اما این بار در فضای مجازی و به‌صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی

در این گردهمایی بزرگ، میهمانانی از فعالان اکوسیستم استارتاپی، مدیران صندوق­ های سرمایه گذاری دولتی و خصوصی، اتحادیه­ ها، محمدجواد آذری جهرمی (وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات) و تعدادی از مدیران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حضور خواهند داشت.

یلدای کارآفرینان استارتاپی ‌ایران

پنجمین یلدای کارآفرینان استارتاپی ‌ایران، در روزهای ۲۶ و ۲۷ آذرماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹ تا ۲۳ و به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود. طول مدت برنامه در هر روز ۴ ساعت است و محتوای آن شامل بررسی روندهای مهم استارتاپی ایران و دنیا، تامین منابع مالی برای استارتاپ ها، آینده اقتصاد دیجیتال و سخنرانی‌های انگیزشی خواهد بود.

این رویداد برای چه کسانی مفید است؟

 • مدیران شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر
 • سرمایه‌گذاران سنتی
 • مدیران، کارشناسان ارشد، کارکنان شرکت‌های استارتاپی
 • مدیران و کارشناسان سرمایه گذاری شرکت‌های بورسی
 • فعالان اکوسیستم استارتاپی
 • معاونان، مدیران و کارشناسان‌ ارشد سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی و خصوصی
 • کسانی که صاحب کسب‌وکار هستند
 • کسانی که قصد راه‌اندازی کسب و ‌کار را دارند
 • کسانی که به توسعه فردی علاقمند هستند
 • کسانی که قصد سرمایه‌گذاری روی استارتاپ ها را دارند
 • صاحبان کسب و ‌کار سنتی که علاقه‌مند به آنلاین کردن کسب و کارشان هستند
 • کسانی که به تکنولوژی و فناوری علاقه‌مند‌ند
 • دانشجویان علاقمند به حوزه کارآفرینی

برای خرید سریع بلیط پنجمین یلدای کارآفرینی می ­توانید اینجا کلیک کنید و این رویداد آنلاین را خریداری کنید.

آدرس سایت: https://b2n.ir/788202

برگزاری پنجمین رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر
مطالب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *