اخبار استارتاپیکارآفرینی و استارتاپ

استارت آپ های مدیریت شهری در برج فناوری دانشگاه امیرکبیر استقرار می یابند

استارت آپ‌های مدیریت شهری در برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر که در محدوده ناحیه یک شهرداری منطقه ۶ تهران قرار دارد، مستقر می‌شوند.

احسان یلوه شهردار ناحیه یک منطقه شش تهران از انعقاد تفاهم‌نامه شهرداری با دانشگاه امیرکبیر خبر داد و گفت: بر اساس این تفاهم نامه، استارت آپ های مدیریت شهری در برج فناوری شماره ۲ دانشگاه امیرکبیر مستقر می‌شوند. وی افزود: برج فناوری شماره ۲ دانشگاه صنعتی امیرکبیر در ۸ طبقه در حال بازسازی است که قرار است ۲ طبقه از آن به مدت سه سال در اختیار شهرداری جهت استقرار استارت آپ‌های مدیریت شهری قرار گیرد.

یلوه این تفاهم بین شهرداری و دانشگاه امیرکبیر را ناشی از خدمات شهرداری منطقه ۶ به دانشگاه امیرکبیر دانست و گفت: شهردار منطقه دستور داده که همانند کمک‌رسانی ویژه‌ای که به مجموعه‌های فرهنگی، درمانی و بیمارستانی داریم، همین نگاه ویژه را نسبت به مجموعه‌های آموزشی و دانشگاهی نیز داشته باشیم.

وی گفت: در این راستا شهرداری در زمینه مباحث ایمنی، سلامت، فضای سبز، شهرسازی، فرهنگی و ترافیکی به دانشگاه امیرکبیر و دبیرستان البرز که در جوار این دانشگاه قرار دارد، خدماتی را ارائه داده و کمک حال‌شان بوده‌ایم.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا