اخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیرسرمایه گذاری خطرپذیر

کارایا روی استارتاپ اینی فای سرمایه گذاری کرد

سرمایه گذاری مجموعه های نیک اندیش کارایا با مشارکت شرکت سرمایه گذاری توسعه کارآفرینی بهمن و ۱۰۰ استارتاپ بر روی استارتاپ اینی فای

اکودی‌ام

اینی فای پلتفرم خرید فروش برای کسب و کارهای کوچک و متوسط در شبکه های اجتماعی می باشد. خریداران در شبکه های اجتماعی بدون نصب اپلیکشینی در همان شبکه‌های اجتماعی امکان خرید امن را دارند. صاحبین کسب و کار با عضویت رایگان در اینی فای می توانند نسبت به تعریف محصول خود اقدام نمایند.

به گفته‌ی رضا قوامی پور مدیر اجرایی کارایا، این نخستین سرمایه گذاری کارایا در سال ۱۴۰۰ است و بر اساس برنامه‌ی پیش‌بینی شده قرار است سرمایه گذاران نیک‌اندیش کارایا تا پایان سال بر روی حداقل دو استارتاپ دیگر سرمایه گذاری کنند.

بنیانگذار استارتاپ اینی فای مرتضی دهقانپور می‌باشد که با همراهی اعضای تیم خود در کارخانه نوآوری شیراز مستقر هستند. آنها قصد دارند پس از جذب سرمایه تمرکز اصلی خود را بر روی توسعه بازار و توسعه محصول استارتاپ خود قرار دهند.

با سرمایه‌گذاری بر روی اینی‌فای، تعداد استارتاپ‌های حاضر در سبد سرمایه‌گذاری کارایا به ۱۲ عدد رسید. کارایا برنامه دارد تا در سال ۱۴۰۰ بر روی استارتاپ‌های دیگری نیز که در مراحل بذری هستند سرمایه‌گذاری کند. اعضای کارایا، سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش (Angel Investor) و کارآفرینان با تجربه هستند که علاوه بر سرمایه‌ی نقدی، سرمایه‌ی هوشمند (Smart Money) را نیز در اختیار استارتاپ ها قرار می‌دهند و تلاش می‌کنند تا با هدایت و راهبری، تیم ها را به نقطه‌ی قابل قبولی برسانند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا