اخبار استارتاپیاخبار صنایع خلاق و فرهنگیصنایع خلاق و فرهنگی

افتتاح ۳ خانه خلاق در حوزه تولید محتوا و کودکان

۳ خانه خلاق در حوزه هایی چون تولید محتوای رسانه ای، نوآوری های آموزشی و ارتقای مهارت‌های شناختی کودکان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری آغاز به کار کرد.

اکودی‌ام

۳ خانه خلاق در حوزه هایی چون تولید محتوای رسانه ای، نوآوری های آموزشی و ارتقای مهارت‌های شناختی کودکان با حضور سورنا ستاری خانه خلاق و نوآوری تولید محتوا، پویانمایی و رسانه آغاز به کار کرد.

این خانه خلاق ۶ تیم و ۱۰ تیم دورکار خلاق را در دل خود جای داده است. مجموعه‌ای با سابقه فعالیت در زمینه تولید محتوای رسانه‌ای در قالب صوتی و تصویری، ساخت فیلم‌های تبلیغاتی و برگزاری همایش‌ها، دارای استودیوهای تخصصی تصویر و صدا و واحد سیار تصویربرداری است و به عنوان یکی از مجهزترین مجموعه‌های بخش خصوصی شناخته می‌شود.

پخش زنده تلویزیونی، برنامه سازی مستند، پخش زنده اینترنتی، برنامه سازی استودیویی، کلیپ‌های تبلیغاتی و موضوعی و غیره از جمله حوزه‌های کاری این مرکز تخصصی است. همچنین خانه خلاق و نوآوری در حوزه فناوری و نوآوری‌های آموزشی فعال با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور آغاز به کار کرد که از ظرفیت استقرار ۱۰ شرکت خلاق برخوردار است.

حوزه فعالیت این خانه خلاق و نوآوری، «کودک، نوجوان و خانواده» است که از ۶ تیم خلاق میزبانی می‌کند. در این خانه خلاق خدمات آموزشی از هفت سال تا سطوح دانشگاهی به نیروهای فرهنگی و کارکنان دولتی ارائه می‌شود.

کودکان
Young woman with his toddler son playing with colorful plastic blocks. Family leisure activity

خانه خلاق و نوآوری دیگری که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری راه اندازی شد با هدف ایجاد فضایی برای ارتقای مهارت‌های شناختی کودکان و نوجوانان و تسهیل تعاملات خانواده‌های ایرانی، آغاز به کار کرده است. در این خانه خلاق و نوآور ۱۰ تیم با تمرکز بر ارتقای مهارت‌های شناختی هوش‌های چندگانه از طریق بازی و اسباب بازی مستقر هستند و ۵ تیم نیز به شکل غیرحضوری با این مرکز همکاری می‌کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
منبع
مهر
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا