اخبار استارتاپیاخبار حمل و نقل و لجستیکحمل و نقل و لجستیک

ششمین رویداد نونمایی برگزار می شود

پارک فناوری پردیس برگزار میکند: ششمین رویداد نونمایی در تاریخ ۱۳تیرماه سال جاری با معرفی محصولات فناورانه و نوآورانه در حوزه حمل و نقل هوشمند برگزار می‌شود.

پارک فناوری پردیس بواسطه فعالیت های گسترده در حوزه توسعه تجارت محصولات دانش بنیان و فناور و با هدف توسعه بازار این محصولات ‌و به منظور معرفی درست محصولات به جامعه مخاطب، سلسله رویدادهای «نونمایی» را طراحی و اجرا نموده است. در ششمین رویداد نونماییکه همزمان با نمایشگاه شهر هوشمند(Smart City) برگزار میشود، شرکت ها و محصولات فناور در یک فضای مناسب و طی یک فرایند استاندارد محصول خود را معرفی می¬نمایند.

در همین راستا در این رویداد محصولات: دیجی¬سان(کیوسک هوشمند – نمایشگر تجاری)، هوشمند آسیا(سامانه راداری نسل چهارم ثبت تخلفات ترافیکی)، چهارراه (سامانه هوشمند مدیریت ناوگان ) و ای¬کیو¬سای(طراحی و ساخت پارک علم و تجربه) معرفی شده و امکان مذاکره برای دریافت اطلاعات بیشتر وجود خواهد داشت.

علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام جهت حضور و یا ارائه محصول در رویداد با شماره‌تماس ۲۸۴۲۹۷۰۹-۰۲۱ ، دبیرخانه اجرایی رویداد (شرکت نوروبیز)، تماس گرفته و یا به آدرس www.nonamayi.ir مراجعه نمایند.

ششمین رویداد نونمایی

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *