اخبار استارتاپی

ششمین رویداد نونمایی در حوزه حمل و نقل هوشمند برگزار شد

ششمین رویداد نونمایی در تاریخ ۱۳ تیرماه در هتل اسپیناس خلیج فارس به همت پارک فناوری پردیس برگزار شد. در این رویداد چهار محصول فناور و دانش بنیان در حوزه حمل و نقل هوشمند به مشتریان خود معرفی شدند و زمینه تعامل بین این شرکتها فراهم شد.

نونمایی رویداد ارائه محصول با هدف توسعه بازار و افزایش فروش شرکت های دانش بنیان و فناور است که از اسفند ۱۳۹۹ شکل گرفت و پس از آن به صورت فصلی برگزار می شود. در این رویداد تلاش شده تا با معرفی کامل محصولات و خدمات دانش بنیان و ارائه پیشنهادات جذاب به مشتریان، در کنار فعالیت بروکر رویداد، زمینه توسعه بازار برای این شرکتها فراهم شود.

ششمین رویداد نونمایی در حوزه حمل و نقل هوشمند همزمان با نمایشگاه شهر هوشمند، با حضور خبرنگاران، مشتریان و مسئولین دولتی برگزار شد. در این رویداد میلاد صدرخانلو، رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس، ضمن خوشامد به حضار توضیحاتی در مورد  اهداف، ظرفیتها و ساز و کارهای اجرایی این رویداد ارائه نمود. وی با بیان اینکه هدف اصلی این رویداد فروش و توسعه بازار محصولات است، از شرایط مناسب ارائه محصولات با حمایت پارک فناوری پردیس خبر داد. رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس با بیان شرایط جدید رویداد نونمایی از امکان حضور سایر شرکتهای دانش بنیان و فناور در کنار شرکتهای پارک فناوری پردیس، از آمادگی رویداد نونمایی برای کمک به آنها خبر داد.

رویداد نونمایی

صدرخانلو در انتها ضمن آرزوی موفقیت برای همه حاضرین، از برگزاری رویداد نونمایی در حوزه سلامت، زیر شاخه زیبایی و آرایشی و بهداشتی در شهریور ماه و صنعت مالی در آذرماه خبرداد.

اولین محصول ارائه شده در ششمین رویداد نونمایی، دوربینهای کنترل سرعت شرکت گروه صنعتی  هوشمند آسیا بود که توسط دکتر امیراحمد سپهری مدیرعامل گروه صنعتی هوشمند آسیا ارائه شد. گروه صنعتی هوشمند آسیا تحت پوشش رسمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، همکار پژوهشی رسمی پلی تکنیک مونس بلژیک و گروه صنایع پیشرفته Multitel بلژیک و دانش بنیان نوع یک است. این گروه صنعتی مخترع، طراح و تولید کننده دستگاه های هوشمند راداری ثبت تخلفات ترافیکی است که  مطابق موازین و استانداردهای سازمان بهداشت جهانی طراحی و تولید می شود.  فناوری محصولات گروه صنعتی هوشمند آسیا در ایران و بعضا در ۳۳ کشور از جمله اتحادیه اروپا، امریکا، چین، روسیه و هند ثبت اختراع شده است. در انتها این شرکت از آمادگی ارائه خدمت مشترک بین پارک فناوری پردیس، دانشگاه امیرکبیر و گروه صنعتی هوشمند آسیا خبر داد.

اولین محصول ارائه شده در ششمین رویداد نونمایی

دومین محصول ارائه شده، پارک علم و تجربه بود که توسط علی وکیلی، بنیانگذار مجموعه ای کیوسای (EQSci) ارائه شد. پارک‌های تجربه، می‌توانند شُوروم و نمایشگاه‌هایی تعاملی برای کارخانه‌ها و یا سازمان‌ها باشند تا در آن با بکارگیری اِلمان‌های های تک، به نمایش دستاوردهای خود بپردازند و بستری برای فرهنگ ‌سازی و ارتباطات نزدیک با مخاطبان و میهمانان ویژه سازمان فراهم آورند. جایی که ارزش ‌های خود را در ذهن بازدیدکنندگان پر رنگ ‌کنند. پارک تجربه همچنین می ‌تواند یک پارک علم برای کودک و نوجوان باشد که با برانگیختن حس کنجکاوی مخاطبان خود به گزینه‌ی غیر قابل جایگزینی در طراحی فضای گردشگری در شهرهای هوشمند بدل شود. مانند باغ علم شرکت ال جی در باغ کتاب تهران و یا پارک تجربه شهر در نجف عراق. در پایان وی با اشاره به رزومه این شرکت از آمادگی این مجموعه برای پیاده سازی پارکهای علم و تجربه در ایران خبر داد.

خانم نسیمه قریشیان از مجموعه مبین فناوران جی با برند دیجی سان به عنوان سومین ارائه دهنده بر روی استیج نونمایی حاضر شد. وی در ابتدا با بیان  مزایا و چالش ‌های موجود در مسیر توسعه حمل و نقل هوشمند از تجربه کشورهای موفق در حوزه جابجایی شهری هوشمند یاد کرد. قریشیان با بیان نیازمندیها و زیرساختهای ضروری برای اجرای پروژه های کیوسک هوشمند و توانایی کنونی کشورمان، ضمن معرفی دیجی سان به عنوان تولید کننده سخت افزارهای اطلاع رسانی و اجرا کننده نرم افزار دیجیتال ساینیج، از آمادگی این شرکت برای تامین زیرساخت مناسب اطلاع رسانی وسیع با استفاده از  المان ‌های شهر هوشمند و حمل و نقل هوشمند خبرداد.

خانم نسیمه قریشیان

تیم چهارراه، چهارمین و آخرین محصول ارائه شده در نونمایی حمل و نقل هوشمند بود که توسط سعید اشتیاقی به حضار معرفی شد. چهار راه یک نرم افزار مدیریت هوشمند ناوگان است که کارکرد شخصی و سازمانی دارد. این نرم افزار در شرکت سپیتا الکترونیک فراز با تلاش چند ساله نرم افزاری با عنوان تجاری چهارراه طراحی و اجرا شده است.

این نرم افزار با استفاده از سخت افزاری که بر روی وسیله نقلیه نصب میشود امکاناتی مانند موارد ذیل را به افراد ارائه میدهد:

۱-خاموش کردن وسیله نقلیه از راه دور

۲-مشاهده تاریخچه حرکت

۳-مشاهده سرعت حرکت لحظه ای و سرعت حرکت در تاریخچه حرکت

۴-اخطار روشن و خاموش شدن وسیله نقلیه

۵-هشدار حمل با جرثقیل

۶-امکان شنود داخل کابین

۷-امکان مکالمه با داخل کابین

۸-تعیین شعاع حرکتی مجاز

۹-تعیین سرعت حرکتی مجاز

۱۰-هشدار لرزشی

۱۱-هشدار برداشتن سرباطری

۱۲-قابلیت ۱ تا ۲ روز استفاده از باطری داخلی در صورت قطع بودن برق ماشین

۱۳-مدیریت آسان

۱۴-زبان فارسی

۱۵-سرور داخلی

رویداد نونمایی برگزار شد

در پایان فائزه تیموری مدیرعامل مجموعه نوروبیز «کارگزار اجرایی رویداد» از امضا ۲۱ تفاهم نامه در حاشیه این رویداد خبرداد و با ابراز امیدواری گفت: «با پیگیریهای آتی، میتوانیم شاهد قراردادهای موفقی بین شرکتهای ارائه دهنده و مشتریان محصولات باشیم». وی با تاکید بر رویدادهای حوزه سلامت و حوزه مالی در تابستان و پاییز ۱۴۰۱، نونمایی را به عنوان یک بستر فعال برای معرفی محصولات دانشبنیان و فناور به مشتریان معرفی نمود.

علاقه مندان برای ارائه محصولات خود از بستر رویداد نونمایی، میتوانند با مراجعه به سایت نونمایی و یا تماس با بروکر رویداد، از شرایط و ضوابط حضور در این رویداد اطلاع پیدا کنند.

 

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *