اخبار استارتاپی

دور جدید سرمایه‌گذاری هلدینگ مکس روی خودرو۴۵

هلدینگ مکس و مریخ‌کپیتال از سرمایه‌گذاری چند ده میلیارد تومانی در خودرو۴۵ خبر دادند. خودرو۴۵، رهبر بازار خریدوفروش خودروهای کارکرده در ایران است و امکان فروش خودرو در کمتر از ۴۵ دقیقه با قیمت عادلانه و در فضایی امن را برای شهروندان فراهم کرده است. این شرکت هم‌اکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر معامله‌کننده‌ خودرو در پلتفرم مزایده خود دارد و بیش از ۱۰۰۰۰ خودرو در سال در این پلتفرم معامله می‌شود. تیم ۲۰۰ نفره‌ی خودرو۴۵،  با بیش از ۱۳ شعبه در ۶ استان، قصد دارد تا پایان سال گستره‌ی ارائه‌ی خدمات خود را به بیش از  ۳۰ شعبه در ۲۰ استان گسترش دهد. مجموعه‌ی این دستاوردها سبب شده است تا این شرکت در راند C سرمایه‌گذاری بیش از چندصد میلیاردتومان ارزش‌گذاری شود.

خودرو۴۵ طی چهار سال گذشته در شاخص‌های مختلف عملکردی کسب‌وکار، رشد قابل‌توجهی را تجربه کرده و در تلاش است تا در شرایط پرتلاطم بازار، فضایی مطمئن، امن و تجربه‌ای متفاوت را برای کاربران فراهم کند.

کسب‌وکار خودرو۴۵ براساس مدل‌های موفق و تجربه‌شده‌ی جهانی طراحی شده است و مدیران آن با درس‌آموزی‌های دقیق از نمونه‌های موفق، در حال توسعه‌ی فنی و ساختاری تیم هستند. این ویژگی‌ها در کنار عملکرد درخشان، مهم‌ترین دلایل مکس برای سرمایه‌‌گذاری است.

هلدینگ مکس در سال ۹۸ کار خود را آغاز کرده است و تا امروز در پورتفولیوی خود ۲۵ استارت‌آپ در بخش‌هایی مانند فینتک، بلاکچین، سلامت و … دارد که بیش از ۲۰۰۰ نفر در این شرکت‌ها مشغول به کارند.

پیش‌بینی می‌شود ارزش بازار خریدوفروش خودروهای کارکرده در ایران تا سال ۲۰۲۳ به بیش از ۲۰ میلیارد دلار برسد. رشد بازیگرانی مانند خودرو۴۵  می‌تواند در این صنعت تحولی جدی ایجاد کند و برای ذی‌نفعان مختلف ارزش‌آفرین باشد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *