اخبار استارتاپی

اولین جام جهانی استارتاپ ها با یک فینال دراماتیک به پایان رسید

این دوره از جام جهانی استارتاپ ها که به ابتکار اپلیکیشن کلین شیت بین اهالی اکوسیستم استارتاپی ایران برگزار شد، با قهرمانی تیم اسنپ به پایان رسید.

برای این رقابت ها که در سه روز و در مرکز نوآوری و خلاقیت آمپر برگزار شد، سی و هشت تیم از شرکت ها مختلف استارتاپی ثبت نام کردند. در روز اول، شرکت هایی که تیم مشترک انتخاب کرده بودند به رقابت پرداختند تا سی و دو تیم باقی بمانند و تیم های خود را در رقابت ها بشناسند. در روز دوم، به رقابت های گروهی اختصاص داشت و از آنجایی‌ که این رقابت ها قرار بود با شبیه سازی از جام جهانی برگزار شود، از هر گروه دو تیم به مرحله حذفی راه پیدا کردند.

در روز سوم، تیم ها رقابت خود را در مرحله حذفی ادامه دادند و چهار تیم آنتن (با سوییس) اسنپ (با فرانسه)، هلدینگ مکس (با اسپانیا) و اسنپ اکسپرس (با انگلستان) به مرحله نیمه نهایی رسیدند. در نهایت هم دو تیم آنتن و اسنپ به فینال راه پیدا کردند. در بازی رده بندی میان مکس و اسنپ اکسپرس، این تیم مکس بود که با نتیجه چهار بر سه پیروز میدان شد و مقام سوم را به دست آورد.

تیم اسنپ با فرانسه یک پای فینال بود و طرف دیگر، آنتن با سوییس قرار داشت که کمتر کسی انتظار حضور آنها در فینال را داشتند. آنتن بازی را بسیار خوب پیش برد و توانست با دو گل از حریف قدرتمند خود پیش بیافتد. اما در یک بازی بسیار حساس و تماشایی در حالی که بازی تا دقیقه هشتاد و پنج، به سود سوییس پیش می رفت، فرانسه توانست تا دقیقه ۹۰، دو گل به ثمر برساند و به بازی برگردد. در نهایت و در ۱۲۰ دقیقه، اسنپ دو گل دیگر به ثمر رساند و چهار بر دو پیروز شد و قهرمان اولین دوره جام جهانی استارتاپ ها شد.

در روز پایانی این رقابت ها، آرش جهانگیری، مدیرعامل کلین شیت در سخنانی، درباره انگیزه های خود از راه اندازی یک اپلیکیشن و استارتاپ فوتبالی/سرگرمی پرداخت و اعلام کرد کلین شیت با محصول کلین شیت بیزینس خود می خواهد برگزاری چنین رویدادهایی را با همکاری شرکت ها و سازمان های مختلف، ادامه بدهد.

این رقابت ها توسط اپلیکیشن کلین شیت و با حمایت هلدینگ نوین ارزش، مرکز نوآوری و خلاقیت آمپر، گارانتی آروند، اسنپ، بیت پین، ابرآروان و کریپتوبازار برگزار شد.

جام جهانی استارتاپ ها

اولین جام جهانی استارتاپ ها

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *