اخبار استارتاپیاخبار نانو فناورینانو فناوری

ثبت‌نام نهایی ۱۸۲ مجموعه فعال حوزه نانو در نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱

از میان ۲۰۰ درخواست برای حضور در نمایشگاه ایران‌نانو ۱۴۰۱ تاکنون ۱۸۲درخواست به تایید نهایی دبیرخانه نمایشگاه نانو رسیده است.

از میان ۲۰۰ درخواست برای حضور در نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱ تاکنون ۱۸۲درخواست به تایید نهایی دبیرخانه نمایشگاه نانو رسیده است. تاکنون در سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو ۱۳۳ شرکت، ۲۰ آزمایشگاه، سه نهاد ترویجی و سه دانشگاه ثبت‌نام کرده‌اند و دبیرخانه نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱ در حال جانمایی فضای نمایشگاه است. تا کنون قریب به ۵ هزار مترمربع فضا برای ثبت‌نام‌کنندگان این دوره از نمایشگاه نانو اختصاص داده شده است.

سیزدهمین نمایشگاه فناوری نانو، رویدادی است که در آن آخرین دستاوردها و تحولات عرصه فناوری نانو در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. جشنواره دوازدهم با تغییراتی نسبت به سال‌های پیش همراه بود، برنامه‌های جدید و فضای نمایشگاهی بیشتر از جمله این موارد بود. این رویکرد در این دوره نیز ادامه خواهد داشت و سعی بر این است تا به درخواست تمامی متقاضیان واجد شرایط حضور در این نمایشگاه پاسخ مثبت داده شود و امکان اختصاص فضا وجود داشته باشد.

نوع مشارکت‌کنندگان جشنواره فناوری نانو شرکت‌های فعال در بخش‌هایی نظیر سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته‌بندی، نانو مواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی؛ شرکت‌های مشاوره‌ای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین‌الملل در کنار آزمایشگاه‌ها، دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد و نهادهای ترویجی از قبیل انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی خواهند بود.

همزمان با نمایشگاه، شاهد رویدادهای متفاوتی خواهیم بود، مراسم افتتاحیه، نشست‌های تخصصی، برگزاری کارگاه با موضوعات مختلف و نیز برگزاری گفتمان در حوزه تجاری‌سازی در مرکز سالن خلیج فارس برای شرکت‌های فعال در حوزه نانو برای ارائه و معرفی محصولات و فناوری با عنوان نانوگپ از جمله این برنامه‌ها خواهد بود.

به نقل از ستاد نانو، غرفه نانومچ نیز به طرح‌های آماده سرمایه گذاری در حوزه فناوری نانو خواهد پرداخت. شبکه تبادل فناوری از بخش‌های دیگر این نمایشگاه خواهد بود، این شبکه با هدف رفع نیازهای صنعتی با تکیه بر فناوری‌های داخلی، چالش نوآوری و فناوری از طریق حل مشکلات فناورانه با رویکرد نوآوری و فراخوان آن‌ها شکل گرفته است. نهادهای ترویجی و گسترش فناوری نانو، کارگزاران خدمات تجاری‌سازی و صادرات محصولات دانش‌بنیان و صندوق‌های حمایتی از شرکت‌های فعال در حوزه دانش‌بنیان از بخش‌های دیگر این نمایشگاه است.

سیزدهمین نمایشگاه فناوری‌نانو با عنوان ایران نانو ۱۴۰۱ از ۹ تا ۱۲ مهرماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *