اخبار استارتاپی

اعطای مجوز شتابدهنده تخصصی به مراکز آموزش علمی کاربردی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی، از امکان اعطای مجوز شتابدهنده تخصصی به مراکز آموزشی در این دانشگاه خبر داد.

دکتر علی صدر با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرایی‌سازی تفاهم‌نامه منعقده میان دانشگاه جامع علمی کاربردی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در نظر است مجوز شتابدهنده تخصصی در گروه های تخصصی پس از بررسی لازم به مراکز آموزش علمی کاربردی واجد شرایط تحت نظارت این دانشگاه اعطا شود.

وی افزود: همه ذینفعان علاقمند به اخذ مجوز در حوزه‌های تخصصی مذکور می‌توانند حداکثر تا ۲۰ شهریورماه سال جاری، درخواست‌های خود را به دفتر نوآوری، فناوری و تجاری سازی دانشگاه جامع علمی کاربردی ارسال کنند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان کرد: مراکز آموزش علمی کاربردی برخوردار از صنایع پشتیبان، مراکز رشد و مراکز نوآوری دارای مجوز یکساله در اولویت بررسی قرار خواهند گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، وی افزود: رشته‌های صنعت خودرو و خدمات وابسته، صنعت هتل‌داری و گردشگری، صنعت ورزش و خدمات وابسته، صنعت فرش، قالی و قالیچه، صنعت طلا، جواهر و زیورآلات، صنایع دستی، صنایع غذایی، آتش‌نشانی و صنایع وابسته، آسانسور و صنایع وابسته، فناوری اطلاعات و ارتباطات، تولید محتوا و یادگیری الکترونیکی، فرهنگ، هنر و صنایع وابسته، صنعت پوشاک و خدمات وابسته، صنعت ساخت و تولید مشمول اعطای مجوز شتابدهنده هستند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *