اخبار استارتاپی

ارائه فضای کار اشتراکی رایگان توسط شرکت صانرژی

شرکت صانرژی فضای کار اشتراکی (coworking space) به همراه امکانات کامل اداری با شرایط ویژه به تعداد محدودی از تیم های استارتاپی ارائه می دهد.

شرکت صانرژی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خویش در نظر دارد فضای کار اشتراکی (coworking space) به همراه امکانات کامل اداری با شرایط ویژه در اختیار تیم‌های استارتاپی مستعد و شرکت های خلاق و دانش‌بنیان قرار داده و به تعداد محدودی از متقاضیان منتخب خود پس از ارزیابی های لازم از منظر ۳ محور تیم، محصول و بازار، خدمات فضای کاری با حمایت کامل و بدون اخذ هزینه اختصاص دهد. هم‌چنین دپارتمان نوآوری این شرکت با توجه به اهمیت مشارکت بخش خصوصی با زیست بوم نوآوری کشور و در راستای حمایت از اقتصاد دانش بنیان، آماده ارائه خدمات نوآورانه در زنجیره ارزش مجموعه از جمله خدمات تخصصی صادراتی، نوآوری باز و سرمایه‌گذاری خطرپذیر است.

خدمات فضای کار اشتراکی صانرژی

  • امکانات کامل اداری شامل میز، صندلی و کمد
  • اتاق جلسات (با هماهنگی)
  • اینترنت نامحدود
  • سیستم تهویه گرمایشی و سرمایشی، پرینتر، فکس و چای رایگان

لطفا پس از تکمیل فرم و تایید نهایی آن با یکی از روش های ایمیل یا شماره تماس شرکت در ارتباط بوده و از ثبت اطلاعات خویش اطمینان حاصل فرمایید. در صورت تمایل به استفاده از فضای کار اشتراکی شرکت می توانید با مراجعه به این لینک و تکمیل فرم، درخواست خود را ثبت نموده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن– ۸۸۸۸۲۲۵۰ – یا ایمیل شرکت – tech@sanergy-co.com – تماس حاصل فرمایید.

آدرس: تهران، خیابان ولی‌عصر (عج)، بالاتر از میرداماد، خیابان ستاری، پلاک ۳۱

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *