اخبار استارتاپی

مرکز تتا و بانک سپه روی زیرساخت‌های تجارت الکترونیکی سزمایه گذاری می کنند

تفاهمنامه همکاری مشترک میان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و کارخانه نوآوری بانک سپه با هدف حمایت از نوآوری‌‌های حوزه تجارت الکترونیکی و نوآوری‌های حوزه پرداخت منعقد شد.

اکودی‌ام

از محورهای این تفاهمنامه مشترک میان مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و کارخانه نوآوری بانک سپه می‌توان به همکاری در تجهیز آزمایشگاه‌ها، سندباکس و مراکز داده برای بخش تجارت الکترونیکی، مشارکت در آموزش منابع انسانی، سرمایه‌گذاری و تامین مالی شرکت‌های منتخب و مورد تایید مرکز تتا، تعریف پروژه و واسپاری فرصت‌های کسب‌وکار از سوی مرکز تتا به شرکت‌های مستقر در کارخانه با رعایت ضوابط، و مشارکت در ارائه خدمات پرداخت و سرویس‌های مرتبط از طریق اتصال به پنجره واحد تجارت الکترونیکی و مشارکت برای تاسیس پارک تخصصی تجارت الکترونیکی اشاره کرد.

به گفته امین کلاهدوزان، سرپرست مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، رویکرد اصلی مرکز همکاری با کلیه نقش‌آفرینان در حوزه تجارت الکترونیکی، هم‌افزایی و شبکه‌‌سازی امکانات و زیرساخت‌های موجود در کشور است.

او تاکید کرد جزئیات این تفاهمنامه و مراحل اجرایی آن در مراسمی که روز ۲۴ مهرماه برای تقدیر از کسب‌وکارهای برتر تجارت الکترونیکی برگزار می‌شود تشریح خواهد شد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
منبع
پیوست
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا