بازاریابی و تبلیغات

دیما به شبکه‌ی جهانی آژانس‌های تبلیغاتی لوکال پلنت پیوست

دیما به عنوان عضو جدید لوکال پلنت، با هدف برنامه‌ریزی و اجرای تبلیغات ۳۶۰ درجه‌ای شرکت‌های صادرکننده‌ی ایرانی به این شبکه‌ی گسترده‌ی جهانی آژانس‌های تبلیغاتی پیوست. از این به بعد فعالیت‌های دیما در عرصه‌ی بین‌المللی با عنوان “لوکال پلنت ایران” انجام خواهد شد.

لوکال پلنت، بزرگ‌ترین شبکه‌ی آژانس‌های تبلیغاتی مستقل در جهان است که بیش از ۶۰ عضو دارد و در بیش از ۸۵ کشور جهان فعالیت می‌کند. پیوستن دیما به لوکال پلنت، فرصت‌های بی‌نظیری را برای برندهای صادرکننده‌ی ایرانی در بازارهای جهانی به همراه خواهد داشت.

با کمک این شبکه‌ی تبلیغاتی، دیما طرف حساب شرکت‌های ایرانی صادرکننده خواهد بود و اجرای تبلیغات را با بهترین آژانس‌های تبلیغاتی عضو لوکال پلنت در کشورهای مختلف پیش خواهد برد. در این فرایند، تبلیغات برندها در هر کشور توسط بهترین آژانس تبلیغاتی محلی اجرا و از طریق دیما برنامه‌ریزی و مدیریت خواهد شد.

اهمیت پیوستن دیما به لوکال پلنت

عضویت دیما در شبکه‌ی بین‌المللی لوکال پلنت، فرصت بی‌نظیری‌ست تا شرکت‌های ایرانی از طریق ارتباط مؤثر با آژانس‌های تبلیغات بومی دیگر کشورها، تبلیغات خود را در سرتاسر جهان اجرا و به بازارهای بین‌المللی ورود پیدا کنند.

امکان بهره بردن شرکت‌های صادرکننده ایرانی از تخصص و تجربه‌ی آژانس‌های تبلیغاتی در بیش از ۸۵ کشور دیگر از طریق این شبکه‌ی جهانی تبلیغات، از مهم‌ترین مزایای این عضویت است.

به بیان دیگر از طریق دیما به عنوان عضوی از شبکه‌ی لوکال پلنت، تبلیغات آنلاین و آفلاین برندهای ایرانی در کشورهای دیگر، به شکل مؤثر قابل برنامه‌ریزی و اجراست.

 

نظر مدیر واحد بین‌الملل دیما درباره پیوستن به بزرگ‌ترین شبکه جهانی تبلیغات

با افتخار اعلام می‌کنیم گروه تبلیغات دیجیتال دیما به لوکال پلنت، بزرگ‌ترین شبکه‌ی بین‌المللی تبلیغات پیوسته است و از این پس، به عنوان همکار رسمی این شبکه، فعالیت خود را در راستای ارائه خدمات تبلیغات ۳۶۰ درجه در ایران و سراسر جهان به شرکت‌های صادرکننده‌ی ایرانی ادامه می‌دهد.

فرناز واحدیان

واحدیان درباره‌ی همکاری برندهای صادرکننده‌ی ایرانی با گروه تبلیغات دیجیتال دیما افزود:

«خوشبختانه از زمان پیوستن دیما به لوکال پلنت، برنامه‌ریزی‌های مختلفی در جهت اجرای تبلیغات شرکت‌های صادرکننده‌ی ایرانی آغاز شد. این کمپین‌های تبلیغاتی، با همکاری برترین آژانس‌های تبلیغاتی کشورهای مقصد در حال پیگیری است و پیش‌بینی ما، تمایل بیشتر برندهای ایرانی برای اجرای تبلیغات از طریق این شبکه‌ی بزرگ جهانی است.»

لوکال پلنت بزرگترین شبکه تبلیغاتی دنیا
پیوستن دیما به لوکال پلنت بزرگترین شبکه تبلیغاتی دنیا

معرفی لوکال پلنت

لوکال پلنت با هدف پاسخ‌گویی به نیاز تبلیغاتی شرکت‌های بزرگ بین‌المللی و با رویکردی ۳۶۰ درجه آغاز به کار کرد. لوکال پلنت مجموعه‌ای از عضویت شرکت‌ها و آژانس‌های تبلیغاتی مستقل است که در کنار یکدیگر با اهدافی مشخص و نتیجه‌گرا به دنبال پاسخ‌گویی مشتریاناند.

امروزه لوکال پلنت با بیش از ۶۰ عضو، خدمات متعددی به شرکت‌های بین‌المللی ارائه می‌کند و اعضای این شبکه‌ی تبلیغاتی گسترده، با هدف اجرای پربازده‌ترین کمپین‌ها برای برندهای بین‌المللی فعالیت می‌کنند.

لوکال پلنت، بزرگ ترین شبکه تبلیغاتی دنیا
لوکال پلنت، بزرگ‌ترین شبکه تبلیغاتی دنیا

ویژگی‌های لوکال پلنت

حضور کارآفرینان

تمام اعضای شبکه‌ی بین‌المللی لوکال پلنت، کارآفرین‌اند و با اهدافی تماما تکنولوژیک و رویکردی دیجیتال‌محور کار خود را آغاز و به این شبکه‌ی گسترده‌ی تبلیغاتی پیوسته‌اند.

رویکرد ۳۶۰ درجه‌ای

لوکال پلنت با هدف پوشش کامل و ۳۶۰ درجه‌ای تبلیغات آنلاین، به دنبال پاسخ‌دهی به تمام نیازهای تبلیغات دیجیتال شرکت‌های بین‌المللی است.

شبکه‌ی گسترده‌ی بین‌المللی

گستردگی لوکال پلنت، به کشور، منطقه یا قاره‌ای محدود نمی‌شود و به دنبال ایجاد ارتباط میان بازارهای داخلی و بین‌المللی است. لوکال پلنت با داشتن ۶۰ عضو فعال در کشورها و قاره‌های مختلف، همچنان به دنبال گسترش خدمات خود در نقاط مختلف سراسر جهان است.

 

فرآیند اجرای تبلیغات بین‌المللی برندهای صادرکننده ایرانی از طریق لوکال پلنت

شرکت‌های صادرکننده ایرانی می‌توانند از طریق دیما به عنوان عضوی از لوکال پلنت، تبلیغات خود را به شکل مؤثر در کشورهای مقصد برنامه‌ریزی و اجرا کنند.

مهم‌ترین مزیت اجرای تبلیغات بین‌المللی از طریق شبکه‌ی لوکال پلنت برای برندهای ایرانی، همکاری با برترین آژانس‌های تبلیغاتی بومی‌ست. شناخت دقیق‌تر آژانس‌های تبلیغاتی بومی از عوامل تأثیرگذار بر تبلیغات و رفتار مصرف‌کننده، تأثیرگذاری تبلیغات برندهای ایرانی در کشورهای دیگر را چندبرابر می‌کند.

با گروه تبلیغات دیجیتال دیما، تبلیغات خود را از طریق همکاری با آژانس‌های تبلیغاتی کشور مقصد، به صورت بهینه اجرا کنید.

 

گروه تبلیغات دیجیتال دیما و لوکال پلنت

گروه تبلیغات دیجیتال دیما با داشتن متخصصان و تجربه‌های موفق متعدد در حوزه‌ی تبلیغات آنلاین، به دنبال ارائه‌ی پربازده‌ترین و به‌روزترین راه‌کارهای تبلیغاتی در زمینه‌های مختلف است.

پنل تبلیغات نمایشی، سوشال و سلف‌سرویس تبلیغات نصب اپلیکیشن در کنار سرویس‌ها و کانال‌های تبلیغاتی گسترده‌ی دیگر از جمله تبلیغات در گوگل و دیما افیلیت، از خدمات مهم گروه تبلیغات دیجیتال دیما است که به دنبال تأمین نیازهای تبلیغاتی شرکت‌های بزرگ و بین‌المللی است.

وجود چنین بستری برای تبلیغات در کنار متخصصان مجرب، فضایی را ایجاد کرده است که گروه تبلیغات دیجیتال دیما، شرکت‌ها را در تمام مراحل طراحی، برنامه‌ریزی، اجرا و تحلیل و بررسی تبلیغات آنلاین همراهی کند.

برای اطلاع از نحوه‌ی اجرای تبلیغات در بازارهای بین‌المللی، همین حالا با گروه تبلیغات دیجیتال دیما تماس بگیرید و مشاوره‌ی رایگان دریافت کنید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *