اخبار استارتاپی

معرفی ایده‌های برتر برای حضور در مرحله نهایی اینوتکس پیچ ۲۰۲۳

دومین رقابت استانی اینوتکس پیچ ۲۰۲۳ در استان هرمزگان و با معرفی ایده‌های برتر برای حضور در مرحله نهایی این رقابت در نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ۲۰۲۳، به میزبانی شهر بندرعباس برگزار شد.

در مرحله نخست این رقابت، ۲۲ تیم‌ توسط داوران، ارزیابی شدند و به عنوان برگزیده به بخش حضوری راه یافتند. در بخش حضوری از میان این طرح‌های ارائه شده، ایده‌های دو تیم «بوم وند» و «ژیوانو» به ترتیب اول و دوم شدند.

به دو تیم برتر این رقابت، از طرف پست بانک ایران، مبلغ ۵ میلیارد ریال تسهیلات به همراه ۵۰ میلیون ریال هدیه به عنوان جایزه نقدی تعلق گرفت. همچنین دو تیم برتر، مجوز راهیابی به فینال اینوتکس پیچ را که در تاریخ ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ در ناحیه نوآوری پردیس برگزار می‌شود، کسب کردند.

استان خراسان رضوی و شهر مشهد به عنوان مقصد بعدی اینوتکس پیچ در تاریخ ۲۰ بهمن انتخاب شده است.

به نقل از روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس، رویداد اینوتکس پیچ به همت دبیرخانه اینوتکس در استان‌های اصفهان، هرمزگان، خراسان رضوی، اردبیل و تهران برگزار می‌شود و مخاطبان می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنند.

اینوتکس‌پیچ یکی از بخش‌های پرطرفدار نمایشگاه اینوتکس است که برای ششمین سال متوالی در ۵ استان با همراهی پست‌بانک ایران برگزار می‌شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *