اخبار استارتاپی

برگزاری اولین رویداد نمایشگاهی مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر با تاکید بر اقتصاد دانش بنیان

اولین رویداد نمایشگاهی نوآورانه و مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر از تاریخ دوم تا پنجم اسفند ماه ۱۴۰۱ به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

اولین دوره از رویداد رویش، رویداد نمایشگاهی نوآورانه و مسئله‌محور سازمان اقتصادی کوثر با محوریت افزایش بهره‌وری شرکت‌های تحت راهبری سازمان اقتصادی کوثر و مبتنی بر حمایت از اقتصاد دانش بنیان برگزار می‌شود.

سازمان اقتصادی کوثر به عنوان یک مجموعه‌ی بزرگ و فعال در کشور و دارای ۳۷ شرکت‌ تحت راهبری که در حوزه‌های مختلف صنعت از جمله کشاورزی، صنعتی، ساختمانی، دامداری و طیور، مالی و سرمایه‌گذاری و… فعالیت دارد، با هدف حل مسائل اساسی مجموعه‌های خود و استفاده از ظرفیت‌ها و نیز حمایت از جوانان، نخبگان و فعالین صنعتی کشور، اقدام به برگزاری این رویداد نموده است‌‌.

این رویداد همراه با نمایشگاه توانمندی‌ها و پتانسیل‌های سازمان اقتصادی کوثر، به مدت ۴ روز از تاریخ دوم تا پنجم اسفند ماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود‌.

 

در این نمایشگاه، ۳۷ شرکت تحت راهبری سازمان اقتصادی کوثر، خدمات و تولیدات خود را عرضه می‌کنند‌.

یکی دیگر از بخش‌های مهم این نمایشگاه، ارائه ۱۲۴ مسئلهای است که در ۳۷ شرکت این سازمان در ۸ حوزه‌ی صنایع الکترونیک و ماشین‌های الکتریکی، انرژی، صنایع غذایی، کشت و صنعت، طیور، صنایع ساختمانی، مالی، آموزش و بیمه و صنایع معدن شناسایی و تعریف شده است و شرکت‌های دانش‌بنیان، استارتاپ‌ها، مراکز صنعتی و تحقیقاتی، دانشجوها و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط و تمام افراد دارای ایده و خلاقیت از جامعه‌ی دانشگاهی و صنعتی کشور می‌توانند در این نمایشگاه شرکت کرده و در این زمینه‌ها با سازمان اقتصادی کوثر همکاری داشته باشند.

همچنین در جریان برگزاری این نمایشگاه، نشست‌های تخصصی‌ای در هر ۸ حوزه‌ی ذکر شده برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند همراه با حضور در این نشست‌ها، با متخصصین این حوزه، دیدار و گفتگو داشته باشند.

 

همچنین علاقه‌مندان و فعالین صنعتی حوزه‌های ذکر شده، می‌توانند پس از برگزاری نمایشگاه، تا تاریخ ۲۰ اسفند طرح‌های پیشنهادی خود را برای مسئله‌های ارائه‌شده را در سایت بارگذاری کرده و در صورت انتخاب طرحشان، در این زمینه‌ها با سازمان اقتصادی کوثر همکاری داشته باشند.

« کسب فرصت سرمایه‌گذاری»، «دسترسی مستقیم به بازار»، «شناسایی نیاز‌های واقعی شرکت‌های تجاری»، «ایجاد بازار اولیه برای فناوری‌های نوین»، «ارتباط با متخصصان و مشاوران صنعتی» و «حمایت از سطح ایده تا تجاری‌سازی فناوری» از جمله مزایایی است که برای نوآوران، استارتاپ‌ها، شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان دارای محصول یا خدمت مرتبط با رویداد در نظر گرفته شده است.

 

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبتنام (رایگان) در رویداد، به سایت رویداد رویش به آدرس https://event.rouyeshkowsar.ir مراجعه نمایند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *