اخبار استارتاپیمتفرقه

فراخوان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی محصولات فناورانه دانش‌بنیان در کنیا

خانه نوآوری و فناوری ایران در کنیا، از فراخوان حضور شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در سه نمایشگاه هم‌زمان با محوریت موضوعی انرژی خبر داد.

به گزارش خیرگزاری فارس و به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، خانه نوآوری و فناوری ایران در کنیا (iHiT) فراخوان حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی کنیا را منتشر کرد.

شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور می‌توانند با استفاده از حمایت ۷۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی و با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در این فراخوان مشارکت کنند.

این شرکت‌ها فرصت حضور در ۳ نمایشگاه هم‌زمان «دهمین دوره نمایشگاه نفت و گاز»، «چهاردهمین دوره نمایشگاه برق و انرژی» و «هشتمین دوره نمایشگاه سلول‌های خورشیدی» را دارند و تا ۲۰ اسفندماه سال ۱۴۰۱ می‌توانند برای ثبت‌نام و اعلام حضور در این نمایشگاه‌ها اقدام کنند.

حمایت ۷۰ درصدی صندوق نوآوری و شکوفایی برای شرکت‌های دانش‌بنیان و تامین مالی همه هزینه‌ها به صورت اخذ تسهیلات از صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری از جمله تسهیلاتی است که برای حضور در این فراخوان در نظر گرفته شده است.

نمایشگاه‌های بین‌المللی کنیا به صورت هم‌زمان ۲۸ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبگاه خانه نوآوری iHit کنیا مراجعه نمایند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *