اخبار استارتاپیاخبار سفر و گردشگری

امکان تهیه ویزا به صورت آنلاین از علی‌بابا فراهم شد

شرکت سفرهای علی‌بابا برای تکمیل تجربه سفر خارجی مسافران، امکان تهیه آنلاین ویزا را به سبد محصولات خود افزود.

برای سفر به اکثر مقاصد خارجی، گرفتن ویزا پیش از سفر ضروری است. این فرآیند برای برخی مقاصد، پیچیده است و طی کردن آن نیاز به مشاوره تخصصی و کمک افراد متخصص دارد. در همین راستا، اخیرا شرکت سفرهای علی‌بابا امکان تهیه آنلاین ویزا را از طریق وب‌سایتش فراهم کرده است.

در سالیان گذشته، مراجعه به سفارت یا کنسولگری کشور مقصد، تنها راه درخواست ویزا بود. مدتی بعد، آژانس‌ها و مراکز مخصوص اخذ ویزا امکاناتی عرضه کردند که فرآیند را کمی تسهیل می‌کرد. هرچند در این میان، دشواری‌ها باعث شده تا طبق نظرسنجی‌ها، اخذ ویزا به یکی از اصلی‌ترین خواسته‌های کاربران در علی‌بابا تبدیل شود.

مجید حسینی‌نژاد، بنیان‌گذار و مدیرعامل علی‌بابا در این رابطه گفت: «بر اساس سنجش‌هایی که از مشتریانمان داشتیم، فرآیند مشاوره و اخذ ویزا، یکی از مهم‌ترین نیازمندی‌ها و دغدغه مسافران پرواز خارجی شناخته شد.

به همین خاطر ایجاد محصول ویزا را با توجه به رسالت علی‌بابا یعنی «توانمندسازی جامعه برای تجربه شایسته سفر» در اولویت‌های خود قرار دادیم. از امروز با آگاه کردن مسافرین از تمامی شرایط اخذ ویزا در کشورهای مختلف و تحلیل احتمال موفقیت آنها، به کامل کردن بخش بزرگی از تجربه سفر جامعه کمک خواهد شد.»

وی افزود: «این محصول با صدور آنلاین ویزای دبی، شروع به کار کرد؛ با ویزای تایلند ادامه داد و در قدم‌های بعدی، امکان اخذ ویزای مناطق دیگر نیز به خدمات سازمان اضافه خواهد شد. خوشحالیم که تجربه موفق ما در اخذ ویزا برای مشتریان حضوری علی‌بابا، می‌تواند خیال مردم را از وجود بستری معتبر و کم ریسک برای اخذ ویزا راحت کند. در این راه مشاوره مستمر نقشی کلیدی ایفا خواهد کرد.»

با رجوع به وب‌سایت علی‌بابا، سفارش صدور ویزا شامل مراحل زیر است: ۱- مراجعه به صفحه مربوط به ثبت سفارش ویزا ۲-انتخاب نوع ویزای موردنظر ۳-وارد کردن اطلاعاتی همچون تعداد دفعات ورود، مدت زمان اقامت و نام مسافران. همچنین کاربران بعدازاین مراحل، می‌توانند در صورت تمایل، درخواست مشاوره خود را در وب‌سایت ثبت کنند. این در حالی است که امکان مشاهده وضعیت سفارش در تمامی مراحل وجود خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید:

آدرس وب‌سایت شرکت سفرهای علی‌بابا: https://www.alibaba.ir/

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *