اخبار سلامت

داروهای گیاهی، موضوع ایده بازار فناوری سلامت در خرداد ۱۴۰۲

دومین فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت در حوزه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل ها و خوراک و نوشیدنی به همت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت در خرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

 

دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت ضمن اعلام این خبر بیان کرد: این رویداد با رویکرد شناسایی و حمایت از فناوری‌های نوین داروهای گیاهی در حوزه فناوری سلامت برگزار می‌شود.

پناهی با اشاره به بخش‌های مختلف رویداد اظهار داشت: علاوه بر این که نمایشگاه دستاوردهای فناورانه شرکت‌های این حوزه در این رویداد دایر می‌شود، رونمایی از محصولات فناورانه، نشست‌های تخصصی، دوره‌های توانمندسازی و بازآموزی و همینطور نشست‌هایی در قالب گفتمان سلامت نیز در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: فناوران حوزه داروهای گیاهی می‌توانند با ارائه طرح‌های خود و شرکت در بخش رقابتی رویداد، جهت جذب سرمایه و تجاری‌سازی محصولات خود اقدام کنند. همچنین شرکت‌های فعال در حوزه داروهای گیاهی و طبیعی، مکمل‌ها و خوارک و آشامیدنی که دارای محصولات دانش بنیان شاخص هستند می‌توانند از فرصت برنامه رویداد برای ارائه محصولات خود استفاده کنند.

 

متقاضیان می‌توانند طرح‌های خود را تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ به دبیرخانه فستیوال ملی ایده بازار فناوری سلامت به نشانی ideasbazaar@aut.ac.ir ارسال نمایند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *