اخبار استارتاپی

معرفی برترین‌های نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ در بخش‌های مختلف

در آخرین روز از نمایشگاه اینوتکس 2023 صورت پذیرفت

در آخرین روز از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، برترین های بخش های مختلف مشخص شدند.

اینوتکس پیچ

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس۲۰۲۳، رقابت استارتاپی اینوتکس پیچ یکی از بخش‌های جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ است، که برای ششمین سال متوالی برگزار شد، امسال این رقابت‌ها در ۵ استان اصفهان، هرمزگان، خراسان‌رضوی، اردبیل و تهران برگزار شد.

همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس برترین های این بخش نیز معرفی شدند. قبل از مشخص شدن برگزیدگان نهایی برگزیدگان استانی در رقابت فینال به رقابت با یکدیگر پرداختند.

در بخش نخست مرحله فینال، ۹ تیم استانی اینوتکس پیچ  شامل؛ تیم “بیازما” از تهران فعال در زمینه آزمایشگاه مجازی برای دانش آموزان، تیم “فوتبالیت” از اصفهان فعال در حوزه باشگاه و مدیریت باشگاه، تیم “بوم وند” از بندرعباس در حوزه گردشگری، تیم “هلپیکال” از مشهد فعال در حوزه CRM و ارتباط با مشتری، تیم “کروسین فدک”  فعال در زمینه زعفران و فرآوری آن، تیم “موری” از تهران فعال در زمینه هوش مصنوعی برای خرید لباس در شبکه‌های اجتماعی، تیم “زهردارو اکسیرجان” از اردبیل فعال در حوزه تولید داروی ضد رماتیسم از زهر مار، تیم “زنو”  از اردبیل فعال در حوزه روانشناسی، تیم “ویرا بیوتک” در مقابل داوران ارائه کردند.

محمد ساجد کرامتی، مجری رویداد اینوتکس پیچ در حاشیه مراسم اختتامیه این رویداد به خبرنگار ستاد خبری اینوتکس گفت: در این رویداد تیم‌های حاضر در حضور  پنج داور در مدت ۵ دقیقه از طرح‌های خود دفاع کردند و در نهایت دو تیم “کروسین فدک”  و “بوم وند” انتخاب شدند.

وی  بیان کرد: به تیم اول رویداد اینوتکس پیچ گواهی با ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات و ۵۰ میلیون ریال نقد از طرف حامی و ۳۵۰ میلیون ریال از طرف پارک فناوری پردیس اعطا شد.

کرامتی افزود: همچنین به تیم دوم گواهی و ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات و ۵۰ میلیون ریال نقدی از طرف حامی و ۲۵۰ میلیون ریال از طرف پارک فناوری پردیس تقدیم شد.

بروکر برتر

در ادامه مراسم اختتامیه بروکرهای برتر کشور و بروکر برتر دوازدهیمن نمایشگاه اینوتکس نیز معرفی شدند. با انتخاب داوران شرکت توسعه صنعت شریف بروکر فناوری استان کرمانشاه، شرکت فناوری های پیشرفته آسیا بروکر فناوری استان اصفهان، بومرنگ هم آرا بروکر فناوری استان تهران، راهکار تجارت پویا سورنا بروکر فناوری استان یزد در سال ۱۴۰۱ بروکر برتر کشوری و شرکت فناوری پیشرفته آسیا از اصفهان به واسطه حجم ریالی و تعداد قرارداد بروکر برتر نمایشگاه اعلام شدند.

سیکاپ

همچنین در بخش سیکاپ نیز تیم اصفهان با طرح وایت برد هوشمند و پارکینگ معلولین و تیم تهران با طرح سی ان سی موفق به کسب رتبه برتر شدند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر
مطالب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *