اخبار استارتاپی

اعلام بیش از ۲۲۰ نیاز فناورانه صنعت و انرژی در نخستین رویداد ملی رفع چالش های فناورانه صنعت برق

نخستین رویداد ملی رفع چالش‌های فناورانه صنعت برق ایران با اعلام نیازهای فناورانه صنعت و انرژی کشور و فراخوان جامعه نخبگان، دانشجویان، اساتید دانشگاه و فناوران پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد دانشگاهی جهت رفع این نیازها برگزار می‌شود.

به گزارش اکوموتیو و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، نخستین رویداد ملی رفع چالش‌های فناورانه صنعت برق ایران ذیل جشنواره و فن بازار ملی تخصصی صنعت برق ایران و به همت وزارت نیرو و با حمایت ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان انرژی و صندوق نوآوری و شکوفایی از ۲۳ تا ۲۶ آبان ماه، در سالن ۴۰ محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

در این رویداد ملی، علاوه بر اعلام بیش از ۲۲۰ نیاز فناورانه شرکت‌های تابعه و وابسته توانیر و برق حرارتی و همچنین بخش خصوصی، ۳۹ عنوان اقلام راهبردی صنعت برق کشور با محوریت شرکت مادرتخصصی مدیریت ساخت و تهیه کالای آب در راستای مشارکت و سرمایه‌گذاری با واحدهای فناور و شرکت‌های دانش بنیان فراخوان شده‌ است.گفتنی است فرصت مذاکره حضوری و مستقیم B2B و B2G با شرکت‌های متقاضی فناوری نیز فراهم شده است.

این رویداد با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت توانیر، سازمان انرژی‌های تجدید پذیر وزارت نیرو، شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی و پژوهشگاه نیرو برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت شناسنامه هر نیاز که شامل توضیحاتی مختصر در خصوص موضوع نیاز، شرکت متقاضی، الزامات فنی و …. است، به سایت نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران به نشانی event.moe.gov.ir بخش «فهرست تقاضاهای فناورانه» مراجعه کرده و با دانلود شناسنامه هر نیاز در صورت توانمندی و ظرفیت در راستای رفع آن، فرم پیشنهاد را تکمیل و از طریق همین صفحه به دبیرخانه جشنواره و فن بازار ارسال کنند.

پوستر جشنواره فن بازار تخصصی صنعت برق ایران
پوستر جشنواره فن بازار تخصصی صنعت برق ایران
به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *