اخبار آموزشاخبار استارتاپیاخبار صنایع خلاق و فرهنگیاخبار کارآفرینی اجتماعی

برگزاری دومین رویداد ملی مدارس آینده

با تلاش های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، دومین رویداد ملی مدارس آینده برگزار می شود.

دومین رویداد ملی مدارس آینده، دی ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

هدف این رویداد حمایت از ایده ها، ابتکارت، آثار خلاق و دستاوردهای مختلف علمی، فنی، روشی، فنون مختلف آموزش و انتقل محتوا، محیط های مدرن آموزشی و تجهیزات آموزشی مدارس آینده است.

دومین رویداد ملی مدارس آینده، با تلاش های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، وزارت آموزش و پرورش، بنیاد برکت، معاونت علمی ریاست جمهوری و جامعه خیرین مدرسه ساز برگزار می شود.

شرکت کنندگان این رویداد شامل شرکت های تولیدی و نوآور، شرکت های مهندسی مشاور، محققان و صاحبان ایده، دانشگاه ها و مراکز آموزشی، پارک های علم و فناوری، اساتید، دانشجویان، وصاحب نظران در این حوزه، معلمان، مدیران، سیاست گذاران و ذی نفعان بهره برداری از فضاهای آموزشی کشور هستند.

برگزیدگان این رویداد از حمایت های مادی و معنوی ارائه شده از سوی بنیاد برکت حمایت می شود. علاوه بر آن، از امکان کاربردی شدن ایده های خودر در مدارس کشور با توجه به اقتضائات محلی و ملی نیز برخوردار می شوند. ایده ها و آثار برگزیده در نمایشگاه آثار به نمایش درآمده و این ایده ها و آثار در کتاب مدرسه ی آینده به چاپ در خواهند آمد.

جزئیات برگزاری دومین رویداد ملی مدارس آینده

این رویداد در بخش های زیر برگزار می شود:

  • مدرسه آینده و نظام آموزشی
  • مدرسه آینده، کانون تربیت و پیشرفته محله (مدرسه در مقیاس شهر)
  • مدرسه آینده و محیط کالبدی (مدرسه در مقیاس کالبد معماری)
  • مدرسه آینده و تجهیزات و تکنولوژی های آموزشی (مدرسه در مقیاس اجزاء

علاقه مندان به شرکت در این رویداد می تواننند تا سی ام آذرماه سال جاری، در رویداد ثبت نام کرده و آثار خود را ارسال کنند. داوری آثار در هفتم دی ماه سال جاری برگزار شده و رویداد نهایی در بیستم دی ماه به برگزاری می رسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحه فراخوان دومین رویداد ملی مدارس آینده مراجعه کنید. همچنین می توانید به تارنمای رویداد یا تارنمای سازمان نوسازی و تجهیز مدارس مراجعه کرده یا از طریق تلفن ۰۲۱۲۴۵۷۲۰۳۴ پرسش های خود را طرح کنند.

پوستر دومین رویداد ملی مدارس آینده
پوستر دومین رویداد ملی مدارس آینده
به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *