اخبار سلامت

طرح سرمایه‌گذاری دال، وام بدون ضامن و دریافت ماهانه تا ۶ میلیون به صورت مادام العمر

خدمت نوین پس انداز، سرمایه گذاری و بازنشستگی ۵ ساله دال در قالب هم افزایی فعالین صنعت مالی کشور عرضه شد.

خدمت نوین مشترک شرکت بیمه ما، بانک قرض الحسنه مهر ایران و کارگزاری بیمه دال با هدف ساختن آینده مالی بهتر برای خانواده های ایرانی عرضه شد.

این خدمت برخلاف مدل های گذشته با اعطای وام قرض الحسنه با کارمزد ۴ درصد بدون چک، سفته و ضامن بستری متفاوت برای سرمایه گذاری امن افراد را فراهم می کند.

دکتر کاردگر مدیر عامل بیمه ما در تشریح این طرح عنوان کرد: طرح پس انداز، سرمایه گذاری و بازنشستگی پنج ساله دال، دارای چهار بسته سرمایه گذاری ۵٠، ١٠٠، ١۵٠ و ٢٠٠ میلیون تومانی است. در این طرح به متقاضیان پس از ثبت نام بر اساس انتخاب بسته مورد نظر، یک وام قرض الحسنه با کارمزد چهار درصد به اندازه مبلغ بسته انتخابی به بیمه نامه آنان بدون حضور در بانک و آنلاین تخصیص داده می شود و متقاضیان این طرح پس از پنج سال و پرداخت کامل اقساط وام، با انتخاب یکی از طرح های حقوق مادام العمر ماهانه، حقوق ۵ ساله، ده ساله، ۱۵ ساله و یا مادام العمر از شرایط دریافت ویژه این طرح بهره مند می شوند.

دکتر کاردگر افزود: این طرح همچنین این ظرفیت را دارد که بلافاصله بعد از پرداخت اقساط بنا به درخواست متقاضی حدود دو برابر مبلغ وام را به شکل نقدی به مشارکت کنندگان پرداخت گردد.

دکتر کاردگر

مدیرعامل بیمه ما در ادامه بیان کرد: بازه سرمایه گذاری ۵ ساله، نحوه ی سرمایه گذاری (واریز وجوه طی ۵سال) و میزان بازگشت سرمایه مطلوب، پوشش تورم، وام قرض الحسنه، استفاده از بیمه عمر، بدون پیش پرداخت، بدون ضامن، حذف چک و سفته از ویژگی های مهم و متمایز این طرح است و علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانند با شماره تلفن ۱۶۹۰ تماس و یا به پایگاه اطلاع رسانی daal.co مراجعه نمایند .

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۸ Average: ۴.۳]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *