اخبار آموزش

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در رشت و ارائه شرایط ویژه برای ثبت نام در دوره

در این مقاله هرآنچه که لازم است دربارهٔ آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه‌ای بدانید برایتان شرح داده و خواهیم گفت.

در سال‌های اخیر افراد زیادی نسبت به یادگیری مهارت‌های فنی رغبت نشان داده و از خدماتی نظیر آموزش تعمیرات موبایل استقبال ویژه‌ای داشته‌اند. اگر شما یا فرزندتان نسبت به خدمات فنی علاقه‌مند بوده و مایل به کسب مهارت در این زمینه هستید، توصیه می‌کنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید. در این مقاله هرآنچه که لازم است دربارهٔ آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه‌ای بدانید برایتان شرح داده و خواهیم گفت.

معرفی بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل

معمولاً زمانی که افراد تصمیم به ثبت‌نام در دوره تعمیرات موبایل دارند، به دنبال بهترین آموزشگاه و اساتید برجسته بوده و در این زمینه به اندازه کافی تحقیق می‌کنند. یکی از بهترین مراکز آموزش تعمیرات موبایل که در این راستا می‌توان نام برد، مجتمع آموزشی پل است. این مجتمع آموزشی در استان گیلان و شهر رشت بوده و دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری در زمینه تعمیرات انواع گوشی‌های موبایل برگزار می‌کند.

شرکت در دوره‌های آموزش تعمیرات گوشی مجتمع پل مزایای متعددی دارد که در ادامه به شرح مفصل این مزیت‌های منحصربه‌فرد می‌پردازیم. در ابتدا باید بگوییم که شما با شرکت در این دوره تضمینی آموزش تعمیرات موبایل علیرغم اینکه مهارت تعمیرات موبایل را به صورت کاملا تخصصی یاد گرفته‌اید، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده‌اید و بعد از دوره، از خدمات پشیبانی و آموزش‌های آپدیت گوشی‌های جدید در پنل اختصاصی خود بهره‌مند می‌شوید و می‌توانید همواره جز تعمیرکارانی باشید که در سریع‌ترین زمان ممکن به جدیدترین قلق‌های تعمیراتی گوشی‌های جدید دسترسی داشته باشید تا نسبت به سایر تعمیرکاران مزیت رقابتی بالاتری داشته باشید و همینطور درآمد بیشتری کسب نمایید.

بررسی مزایای شرکت در دوره‌ها و آموزش فوق تخصصی تعمیرات موبایل

زمانی که برای آموزش تعمیر موبایل اقدام می‌کنید علاوه بر هزینه، مدت‌زمانی را برای آموزش و یادگیری نیز صرف می‌کنید. حتماً برایتان جای سؤال است که آیا هزینه آموزش تعمیرات موبایل و صرف وقت برای این مسئله امری ارزشمند است؟ در این خصوص می‌توانیم به مزایای آموزش تخصصی تعمیرات موبایل در مجتمع آموزشی پل گیلان اشاره کنیم. این مزایا عبارت‌اند از:

 • آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل

چندان اهمیتی ندارد که از دنیای تعمیرات گوشی به چه میزان اطلاع دارید، آیا قطعات موجود در گوشی موبایل را به‌خوبی می‌شناسید یا نه؟ در هر صورت آموزش تعمیرات موبایل از مبتدی تا حرفه‌ای بوده و برای افراد با دانش و مهارت‌های متفاوت ارزشمند و مفید است. در نتیجه با هر سطح از دانش و مهارت در زمینه تعمیرات موبایل، می‌توان در دوره آموزش تعمیرات موبایل و گوشی‌های هوشمند شرکت کرد.

 • ارائه سرفصل‌های تخصصی آموزش تعمیرات موبایل

اکثر افراد تمایل دارند وقتی در دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت می‌کنند اطلاعات دقیقی نسبت به سرفصل‌ها کلاس آموزش تعمیرات موبایل به دست آورده و بررسی کنند که آیا این سرفصل‌ها برایشان سودمند است یا نه؟ درباره سرفصل‌های مجتمع آموزشی پل می‌توان به مهارت آموزی در سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته اشاره کرد. تمامی سرفصل‌ها طی ۲۳ جلسه به مهارت آموزان تدریس شده و افراد در زمینه عیب‌یابی دقیق گوشی‌های موبایل و شیوهٔ تعمیر و تعویض قطعات موبایل به مهارت کافی دست می‌یابند. سرفصل‌هایی که در این دوره تدریس می‌شوند، جزء به‌روزترین مسائل بوده و شامل گوشی‌هایی که به‌تازگی وارد بازار تکنولوژی شده‌اند نیز می‌شود. به‌صورت کلی این آموزش‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

 • آموزش مقدماتی تعمیرات آیفون و آیپد
 • آموزش‌های مقدماتی تعمیرات سخت افزار و نرم افزار موبایل
 • دوره آموزش تخصصی تعمیرات سخت افزار موبایل
 • دوره آموزش تخصصی تعمیرات نرم افزار موبایل
 • آموزش جامع تعمیرات موبایل توسط اساتید مجرب و حرفه‌ای

 • به جرأت می‌توان گفت که اساتید مجتموع آموزشی پل جزء بهترین و شناخته‌شده‌ترین اساتید در حوزه تعمیرات موبایل هستند. ازآنجایی‌که اساتید مجرب مجتمع آموزشی پل، به‌صورت حق‌التدریس با این آموزشگاه همکاری ندارند از بهترین حقوق و مزایا بهره‌مند بوده و بخش عمده‌ای از هزینه آموزش تعمیر موبایل برای حقوق اساتید اختصاص یافته است. درواقع با شروع دوره آموزش تعمیرات موبایل از مبتدی تا حرفه‌ای شانس مهارت آموزی و یادگیری در کنار بهترین نیروهای متخصص در زمینه تعمیرات گوشی‌های جدید و قدیمی را دارید.

 • آموزش تعمیرات موبایل با مدرک بین‌المللی

 • برای اکثر افرادی که در دورهٔ آموزش تعمیرات موبایل از صفر تا صد شرکت می‌کنند، دریافت مدرک از اهمیت بسزایی برخوردار است. زمانی که در دوره تخصصی تعمیرات موبایل شرکت می‌کنید، موفق به دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای و گواهینامه دانشگاهی مورد تأیید وزارت علوم شده که هرکدام از آن‌ها قابلیت ترجمه داشته و به عنوان مدارک بین‌المللی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 • قابلیت معرفی به بازار کار و امکان همکاری با کارآموزان برتر

 • جالب است بدانید که بعد از دریافت مدرک فنی حرفه ای تعمیرات موبایل و اتمام دوره آموزش تعمیرات موبایل، دانش آموختگان برتر به بازار کار معرفی شده و حتی بهترین کارآموزان شانس همکاری با یکدیگر و مجتمع آموزشی پل را نیز دارند. درواقع با شرکت در این دوره آموزشی از بابت آینده شغلی خود نیز دلگرمی و اطمینان خاطر دارید.

 • بهره‌مندی از کارگاه‌های مجهز در مجتمع پل گیلان

 • دوره‌های آموزشی که در مجتمع پل برگزار می‌شوند به‌صورت حضوری و در رشت بوده و از بابت تجهیزات کارگاه‌های دوره جای نگرانی وجود ندارد. کلیۀ لوازم موردنیاز برای آموزش تئوری و عملی در کارگاه‌های خصوصی موجود بوده و مهارت‌آموزان می‌توانند از آنها زیر نظر اساتید مجرب استفاده کنند.

 • امکان دسترسی رایگان به ویدئوهای دوره آموزش تعمیرات موبایل

 • با شرکت با دوره حضوری تعمیرات موبایل ضمن اینکه تمامی مهارت‌های لازم به‌صورت حضوری به مهارت آموزان آموزش داده می‌شود، افراد از ویدئوهای آموزشی کلاس‌ها نیز می‌توانند بهره‌مند شده و برای تمرین و تکرار بیشتر از آن‌ها استفاده کنند.

 • نظم و پیوستگی در برگزاری دوره آموزش تعمیرات گوشی

 • اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که نظم در حرفه کاریتان حرف اول را می‌زند، از شرکت در دوره تعمیرات گوشی مجتمع آموزشی پل پشیمان نخواهید شد. کلاس‌ها طبق روال و زمان تعریف شده برگزار شده و می‌توان گفت که مدت زمان آموزش تعمیرات موبایل در مجتمع آموزشی پل نسبت به سایر مراکز کوتاه‌تر بوده و از بابت صفر تا صد اموزش تعمیرات موبایل نیز نگرانی نخواهید داشت.

 • امکان پرداخت اقساطی هزینه ثبت نام آموزش تعمیرات موبایل

 • لازم به ذکر است که شرکت‌کنندگان در دوره آموزش تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی پل می‌توانند از امکان شرایط پرداخت قسطی هزینه دوره نیز بهره‌مند شوند. بنابراین با پرداخت پیش‌پرداخت هزینه دوره می‌توانند ثبت‌نام خود را نهایی کرده و باقی هزینه دوره را به‌صورت قسطی پرداخت کنند.

  جمع‌بندی و سخن پایانی

  در این مطلب به معرفی دوره آموزشی تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی پل پرداختیم. با بررسی مزایای شرکت در کلاس‌های آموزشگاه تعمیرات موبایل معتبر و دریافت مدرک بین‌المللی تعمیرات موبایل و گوشی‌های هوشمند شانس این را دارید که در حضور اساتید برتر و نمونه مهارت و دانش فنی خود را ارتقا داده و کسب‌وکار پرسود و رونق خود را راه‌اندازی کنید. بدون شک شرکت در دوره آموزش تعمیرات موبایل مجتمع آموزشی پل اولین قدم برای دستیابی به اهداف بیزینسی و موقعیت‌های شغلی مناسب برای نیروی کار جوان است. با بررسی نظرات افرادی که در دوره‌های قبلی شرکت داشته‌اند، بدون شک تردید شما برای ثبت‌نام در این دوره به یقین تبدیل می‌شود.

  در پایان نیز بر این مسئله تأکید می‌کنیم که کلاس‌های دوره آموزش تعمیرات موبایل مجتمع پل به‌صورت حضوری در شهر رشت برگزار می‌شود و ممنوعیتی برای ساکنین سایر استان‌ها در این دوره وجود ندارد. شما عزیزان می‌توانید از اقصی‌ نقاط ایران در این دورۀ آموزشی شرکت کرده و ضمن یادگیری مهارت تخصصی از طبیعت استان گیلان و شهر زیبای رشت نهایت لذت را ببرید.

  به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
  [Total: ۰ Average: ۰]
  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *