اخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیر

اینوتک مارت: عرضه مستقیم محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه در فروشگاه اینوتکس ۲۰۲۴

در قالب اینوتک مارت و با حمایت پارک فناوری پردیس فروشگاه محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه B2C شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور (محصولاتی که قابلیت فروش و ارائه خدمت به صورت مستقیم به استفاده کننده نهایی دارند) در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ برپا می شود.

به گزارش اکوموتیو به نقل از ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس، با حمایت مرکز توسعه تجارت پارک فناوری پردیس، اینوتکس ۲۰۲۴ قصد دارد تا شرایطی را فراهم کند که شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور کشور بتوانند با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند.

اینوتک مارت، فروشگاه محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه با هدف ایجاد بستری برای فروش و ارائه خدمات مستقیم محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور به مصرف‌کنندگان نهایی این محصولات راه‌اندازی شده است.

الزامات و نحوه حضور در اینوتک مارت

الزامات اصلی این محصولات، قابلیت فروش مستقیم در محل به مشتری و نهایی و نوآور و فناور بودن محصول یا خدمت است.

فروشگاه محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه نه تنها فرصتی برای معرفی و فروش محصولات این شرکت‌ها فراهم می‌آورد، بلکه با ترویج فرهنگ استفاده از فناوری‌های نوین در زندگی روزمره، سعی در افزایش آگاهی عمومی دارد.

در سال گذشته، این در این بخش شاهد فروش بیش از ۶۰ قلم کالا از مجموع ۲۴ شرکت با محصولاتی در حوزه‌های نانو، کودکان، سلامت، اپلیکیشن‌ها و… بود که منجر به فروشی بالغ بر ۷.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریالی این شرکت‌ها شد.

سیزدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، «اینوتکس ۲۰۲۴»، از ۱۸ لغایت ۲۱ اردیبهشت در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. این نمایشگاه با بیش از ۱۰۰ هزار بازدیدکننده، ۴۵۰ غرفه‌دار و ۲۴ رویداد جانبی، بزرگ‌ترین گردهمایی در زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور به شمار آمده و به دنبال تحقق اهداف شبکه‌سازی، همکاری و سرمایه‌گذاری در این زیست‌بوم است.

متقاضیان حضور در اینوتک مارت می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۷۶۲۵۱۲۲۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند. یا پیش ثبت نام خود را از آدرس inotechmart.inotex.com ثبت نمایند.

پوستر اینوتک مارت

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *