اخبار استارتاپیاخبار سرمایه گذاری خطرپذیر

خیز مرکز نوآوری بهسازان فردا در حمایت و توسعه اکوسیستم نوآوری

شتابدهنده مرکز نوآوری گروه بهسازان فردا با هدف ایجاد یک محیط حمایتی و الهام بخش برای استارتاپ‌ها به منظور شکل گیری، توسعه، رشد و ایجاد بازدهی مالی و توسعه پایدار فعالیت‌های نوآورانه در گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا تشکیل شده است. هدف این شتابدهنده این است که با همکاری تیم‌های مستعد و متخصص، به استارتاپ‌ها کمک شود تا به برتری و رشد پایدار دست یابند.

به گزارش اکوموتیو، به نقل از روابط عمومی گروه بهسازان فردا حیدر پرماه مدیرشتابدهنده مرکز نوآوری این گروه بیان کرد:« ماموریت شتابدهنده ایجاد بستر و مسیر ورود تیم­ها، تلنت­ها و استعدادهای جوان و علاقمند به اکوسیستم بانک ملت است.»

به گفته پرماه مرکز نوآوری گروه بهسازان فردا آمادگی ارائه خدمات متنوع شامل: توانمندسازی، شبکه سازی و تیم­سازی و ارائه خدمات مالی و غیرمالی به استارت‌آپ‌ها و صاحبان ایده در هر سطح از آمادگی را دارد.

همچنین وی افزود: «با توجه به گستردگی و وسعت اکوسیستم بانک ملت، نیاز است که خدمات ارائه شده توسط شتابدهنده بهسازان فردا نیز به بزرگی بانک ملت بوده و توانایی ارائه خدمات شتابدهی به استارت آپ ها و تیم ها در سراسر کشور و بدون توجه به زمان و مکان و به صورت غیرمتمرکز را داشته باشد. در این راستا و به صورت نمونه، به منظور ارائه خدمات تخصصی شتابدهی در حوزه هوش مصنوعی با همکاری دانشگاه تهران اقدام به راه اندازی موسسه هوش مصنوعی بانک ملت نموده است. این موسسه به عنوان متولی شتابدهی و شکل دهی تیم های حوزه هوش مصنوعی جهت پاسخگویی به نیازهای بانک ملت است.»

پرماه ادامه داد:« گروه بهسازان فردا اعتقاد دارد که استارتاپ‌ها انرژی و نوآوری بی‌نهایتی را در خود جای داده‌اند و توانایی تحول و تغییر را دارند و با تمرکز بر ارزش‌هایی همچون نوآوری، شفافیت همکاری و ارتقا دائمی، شتابدهنده توانسته است بستری را برای استارتاپ‌ها فراهم کند تا پتانسیل خود را شکوفا نمایند.  در این راستا خدمات شتابدهی به تیم های مختلف در حوزه های هوش مصنوعی، بلاکچین، اینترنت اشیاء، واقعیت مجازی و متاورس ارائه میکند. به عنوان نمونه در حوزه واقعیت مجازی و متاورس شاهد شکل گیری تیم های مستعد و نخبه هستیم که ضمن رونمایی از دستاوردهای این حوزه طی ماه های آتی میتوانیم شاهد ارائه خدمات و تجربیات متفاوت و جذاب برای کاربران و به صورت ویژه نسل جوان(نسل زد و نسل آلفا) باشیم.»

مدیرشتابدهنده مرکز نوآوری توضیح داد:« این مرکز آماده حمایت و پشتیبانی از استارت اپ ها و تیم های مستعد بوده  و کلیه افراد میتوانند علاوه بر ارتباط حضوری با همکاران مرکز نوآوری در رویدادها و فراخوان های حوزه فناوری و نوآوری با مراجعه به سایت مرکز نوآوری نسبت به ثبت اولیه اطلاعات ایده و یا کسب و کار خود اقدام کنند.»

مرکز نوآری بهسازان فردا در سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس به آدرس؛ پارک فناوری پردیس در سالن ۲ غرفه ۲۰۲ پذیرای مخاطبین و مشتاقان نوآوری است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *