اخبار استارتاپی

تعرفه‌ی ثبت‌نام کسب‌وکارهای نوپا در نمایشگاه الکامپ ۹۷ اعلام شد

آغاز نام‌نویسی استارتاپ‌ها برای الکام‌استارز از پنجم‌ خرداد

نام‌نویسی کسب‌وکارهای نوپا در سالن الکام‌استارز بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ، از پنجم تا دوازدهم خرداد آغاز می‌شود. استارتاپ‌های علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه الکامپ می‌توانند از ابتدای وقت اداری شنبه پنجم خرداد ماه ۱۳۹۷ از طریق سایت elecom-stars.com نسبت به نام‌نویسی در این رویداد اقدام کنند.

امسال سالن الکام‌استارز میزبان کسب‌وکارهای نوپا در گروه‌های مختلف خواهد بود. گروه نخست که بخش عمده‌ی سالن الکام‌استارز را تشکیل می‌دهد، به استارتاپ‌هایی که از مرحله‌ی ایده فراتر رفته‌ اند و اقدامات اولیه برای پیاده و تجاری‌سازی طرح‌هایشان را طی کرده‌ اند، اختصاص دارد. با پرداخت ۷۵۰ هزار تومان غرفه‌ی استاندارد استارتاپ‌ها با فضا و میز اختصاصی در اختیار این گروه از متقاضیان قرار می‌گیرد.

گروه بعدی شامل صاحبان ایده می‌شود. دارندگان ایده‌، فارغ از این‌که به مرحله‌ی اجرایی رسیده باشند یا خیر، می‌توانند برای پیدا کردن سرمایه‌گذار یا شتاب‌دهنده یا دریافت مشاوره جهت تکمیل نقشه‌ی تجاری ایده‌هایشان در این بخش حضور یابند. فضای نمایشگاهی اختصاص‌یافته به صاحبان ایده‌ها شامل کانتر و فضای جلسه‌ی اشتراکی برای مذاکرات است که با پرداخت ۲۵۰ هزار تومان در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

علاوه بر آن فضایی برای استارتاپ‌های بزرگتر که علاقه‌مند به حضور در غرفه‌های بزرگ‌تر هستند، در نظر گرفته شده است. این گروه طبق تعرفه‌های رسمی شرکت سهامی نمایشگاه‌ها فرصت حضور در نمایشگاه الکامپ و سالن الکام‌استارز را خواهند داشت.

بیست و چهارمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از ۶ تا ۹ مردادماه به مدت چهار روز توسط سازمان نظام‌ صنفی رایانه‌ای کشور برگزار خواهد شد و کسب‌وکارهای نوپایی که بر بستر فناوری اطلاعات ایجاد شده و به فعالیت می‌پردازند، می‌توانند جهت حضور در این نمایشگاه اقدام کنند.

تعرفه‌های واگذاری

  • غرفه‌ی اقتصادی: شامل کانتر اشتراکی، فضای جلسه‌ی اشتراکی و یک صندلی با قیمت ۲۵۰ تومان،
  • غرفه‌ی پایه: شامل فضای اختصاصی، میز اختصاصی، یک صندلی و برق با قیمت ۷۵۰ تومان
  • غرفه‌ی اختصاصی: ۱۲ متری و مناسب استارتاپ‌ها شامل فضای اختصاصی، پنل‌های استاندارد نمایشگاهی، میز و دو صندلی، دارای برق با قیمت حدودی یک میلیون ۶۸۰ هزار تومان
  • غرفه‌ی بزرگ: بالای ۱۲ متر و مناسب برای شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و مراکز علمی و دانشگاهی؛ براساس متراژ درخواستی و خدمات اختصاصی مشخص و تعیین می‌شود.
به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
نظام صنفی رایانه‌ای کشور
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *