اخبار استارتاپی

خدمات مرکز صنعتی‌ سازی نانو فناوری به دانش بنیان ها

شش پلتفرم فناوری به منظور ارائه خدمات ساخت و تولید در مقیاس نانو از سوی مرکز صنعتی سازی نانو فناوری کاربردی(ICAN) به شرکت‌های دانش بنیان ارائه می‌شود. 

مرکز صنعتی سازی نانو فناوری کاربردی به‌عنوان یک مرکز ساخت و تولید در مقیاس نانو، در دو زمینه‌ی فعالیت خود که شامل ارائه‌ی خدمات ساخت و تولید با استفاده از تجهیزات مستقر در این مرکز، و نیز همکاری فناورانه در قالب پایان‌نامه و فرصت صنعتی باقابلیت ارائه‌ی موضوع از جانب شرکت یا ICAN، آماده همکاری با شرکت‌های دانش بنیان مشتاق و فعال است. این مرکز در فاز نخست، به منظور گسترش خدمات خود و افزایش تعامل و همکاری با شرکت‌های دانش بنیان، درصدد برآمد تا شرایط ویژه‌ای برای استفاده و بهره‌برداری شرکت‌های دانش بنیان از تجهیزات ساخت و تولید در مقیاس نانو را پیشنهاد دهد.

خدمات مذکور در قالب ۶ زیر ساخت فناوری هم‌چون” نانو الیاف، نانو کامپوزیت پلیمری، نانو پوشش‌های سخت، پلاسمای سرد و نانو کویتاسیون و در نهایت نانو مواد” به شرکت‌های دانش بنیان ارائه می‌شود.

دستگاه‌های ساخت و تولید در مقیاس آزمایشگاهی، نیمه‌صنعتی و صنعتی در قالب شش زیرساخت فناوری دسته‌بندی‌ شده‌ اند.

بر اساس این گزارش؛ مرکز صنعتی‌سازی نانو فناوری کاربردی به شرکت‌های دانش بنیان تخفیفات ۱۰ الی ۳۰ درصدی بر اساس نوع شرکت و حجم خدمات دریافتی ارائه می‌دهد.

لازم به ذکر است شرکت‌های دانش بنیان برای استفاده از خدمات ویژه می‌توانند درخواست خود را در این سامانه تحت عنوان “خدمات مرکز صنعتی سازی نانو فناوری کاربردی” ثبت کنند. هم‌چنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به این آدرس مراجعه کنند.

هم‌چنین شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند به منظور مشاهده‌ی  لیست خدمات ساخت و تولید ارائه‌ شده در مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی به آدرس سایت daneshbonyan.ir مراجعه کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
بنیادملی‌نخبگان
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *