اخبار استارتاپی

آخرین مهلت ثبت نام استارتاپ ها در هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند

روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری مشهد، آخرین مهلت ثبت نام استارتاپ ها برای حضور در هشتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند را ۲۵ آذرماه اعلام کرد.

خدمات حقوقی کسب و کار

روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری مشهد، آخرین مهلت ثبت نام استارتاپ‌ها برای حضور در هشتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند را ۲۵ آذرماه اعلام کرد.

استارتاپ های علاقمند به حضور در هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند می‌توانند تا ۲۵ آذر ماه از طریق مراجعه به پورتال رسمی نمایشگاه به این آدرس ثبت نام کرده و با تکمیل فرم خوداظهاری، مجوز حضور در یکی از بخش‌های نمایشگاه را دریافت کنند.

روابط عمومی سازمان فاوا اعلام کرد از مجموع استارتاپ هایی که برای حضور در نمایشگاه اعلام علاقه‌مندی کرده‌ اند، تاکنون بیش از ۶۰ استارتاپ در بخش‌های مختلف، مجوز حضور در نمایشگاه را دریافت کرده‌ اند. لازم به ذکر است استارتاپ ها در سه سطح استارتاپ های نوپا، حامیان استارتاپ ها و استارتاپ های خط شکن در حول موضوع «شهر هوشمند» در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
گفتنی است هشتمین نمایشگاه شهر هوشمند مشهد، با شعار «شهر هوشمند، شهر امید و زندگی»، با محوریت معرفی ویژگی‌های شهرهای هوشمند و خدمات ارائه‌شده در این حوزه به متخصصان و عموم مردم، ۱۲ تا ۱۶ دی‌ماه در سالن فردوسی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار خواهد شد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا