اخبار استارتاپی

سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد منصوب شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی، سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه را منصوب کرد.

در راستای حکم دکتر محمدمهدی طهرانچی مبنی بر انتصاب دکتر دهقانی فیروزآبادی به عنوان سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه  آزاد آمده است: “با توجه به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان «سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه» منصوب می‌شوید. امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمائید”.

دکتر دهقانی فیروزآبادی در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری با حکمی از سوی دکتر طهرانچی به سمت معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد.

دکتر دهقانی فیروزآبادی دانشیار دانشکده هوافضای دانشگاه صنعتی شریف با بیش از ۱۰۰ عنوان مقاله در مجلات معتبر، استاد نمونه آموزشی و استاد نمونه پژوهشی این دانشکده است. معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شریف و همکاری در معاونت پژوهشی به عنوان مشاور رئیس دانشگاه از سوابق اجرایی وی است.

وی همچنین تاسیس و مدیریت پردیس نوآوری و مرکز تحقیقات شهید مقدم و همچنین مدیریت مرکز رشد آن را در حوزه علم و فناوری در کارنامه خود دارد. راهبری و توسعه بیش از ۳۰ شرکت دانش بنیان در حوزه‌های تخصصی و مدیریت و اجرای چند پروژه و طرح صنعتی ملی نیز از دیگر سوابق دکتر دهقانی فیروزآبادی به شمار می‌آید.

دکتر طهرانچی همچنین در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر مرتضی موسی‌خانی سرپرست سابق پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

منبع
ایسنا
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *