اخبار استارتاپی

نشست روسای پارک های فناوری همزمان با اینوتکس ۲۰۱۹

نشست روسای پارک‌های فناوری سراسر کشور همزمان با نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۹ برگزار می شود.

سی و نهمین نشست روسای پارک های فناوری کشور، ۲۲ خردادماه همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ، واقع در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

در این نشست ضمن بررسی آخرین تحولات در حوزه پارک‌های فناوری، رئیس پارک فناوری پردیس و روسای پارک‌های علم و فناوری زیرمجموعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به ارائه نقطه نظرات و دغدغه‌های خود پیرامون توسعه فناوری و کمک به کارآفرینی و نوآوری می‌پردازند.

همچنین با توجه به برگزاری اولین مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه (APIF) در نمایشگاه اینوتکس، رؤسای پارک‌های فناوری سراسر کشور در پنل مربوطه با عنوان «policymaking practices to support technology parks and incubation centers» حضور پیدا می‌کنند.

بازدید از بخش‌های مختلف نمایشگاه، از جمله استارتاپ ها، شرکت‌های فناور و دانش بنیان، شتابدهنده ها، صندوق های جسورانه، پارک‌های فناوری، تجربه فناوری، کافه سرمایه و …، و نیز حضور در اختتامیه مجمع نوآوری آسیا و اقیانوسیه، پایان بخش این نشست خواهد بود.

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2019، توسط پارک فناوری پردیس، از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ خردادماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]
منبع
مهر
برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن