اخبار استارتاپی

فراکسیون زیست بوم فناوری و نوآوری در مجلس تشکیل شد

نماینده تهران در مجلس با اعلام خبر تشکیل فراکسیون زیست بوم فناوری و نوآوری، از انتخاب اعضای هیئت رئیسه این فراکسیون خبر داد.

سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اعلام خبر تشکیل فراکسیون زیست بوم فناوری و نوآوری گفت: از ابتدای مجلس دهم درخواست تشکیل این فراکسیون را در قالب اقتصاد دانش بنیان داشتیم، ولی به دلایلی اجازه تشکیل نیافت، بنابراین تلاش کردیم با تغییر مأموریت فراکسیون و گسترده‌تر کردن دامنه، خواستار تشکیل فراکسیونی با عنوان جدید شدیم که هدف اصلی آن حمایت از زیست بوم نوآوری و فناوری است.

حسینی تاکید کرد: در فراکسیون زیست بوم فناوری و نوآوری تلاش می‌کنیم با اولویت بندی صحیح مسائل این حوزه، گامی در جهت از میان برداشتن موانع موجود بر سر توسعه این زیست بوم برداریم. استارتاپ ها، شتاب دهنده ها، پارک‌های علم و فناوری، کارخانه‌های نوآوری، شرکت‌های دانش بنیان و … ازجمله حوزه‌هایی است که در فراکسیون زیست بوم فناوری و نوآوری درباره تقویت و همچنین رفع موانع بر سر توسعه آنها تلاش خواهیم کرد.

بر اساس آرای اعضای این فراکسیون، سیده فاطمه حسینی به عنوان رئیس، محمد انارکی و محمد برزگر به عنوان نواب رئیس اول و دوم، محمد بیرانوندی و فاطمه سعیدی به عنوان دبیران اول و دوم و سیده حمیده زرآبادی به عنوان سخنگوی فراکسیون زیست بوم فناوری و نوآوری انتخاب شدند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
ایسنا
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *