اخبار استارتاپی

تریبون آزاد زومیت در نمایشگاه الکامپ

با افتتاح نمایشگاه الکامپ، برنامه‌ی تریبون آزاد زومیت با هدف بیان چالش ها و مشکلات حوزه‌ی فناوری برگزار می‌شود.

بیست و پنجمین دوره‌ی نمایشگاه الکامپ روز پنج شنبه فعالیت خود را در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با شعار «آینده‌ی بهتر» و در حضور محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزرای ارتباطات کشورهای روسیه، چین، ترکیه، آذربایجان، قطر، عراق، ارمنستان و افغانستان آغاز کرد.

وزیر ارتباطات در جریان افتتاح نمایشگاه الکامپ پیرامون موضوعات مختلفی صحبت کرد. او به وقوع انقلاب صنعتی چهارم و تاثیراتی که بر زندگی مردم گذاشته است، اشاره کرد. آذری جهرمی باور دارد، که با وجود تحریم‌های یکجانبه گرایانه‌ی آمریکا که با هدف وارد ساختن ضربه به پیکره‌ی اقتصاد ایران پیاده شده‌اند، «جوانان زیست‌بوم ارتباطات و فناوری اطلاعات توانسته‌اند غیرممکن‌ها را ممکن کنند و فعالانه در عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی نقش‌آفرینی کنند؛ بنابراین ایده‌ی ایران هوشمند شکل گرفت و با جدیت بسیار دنبال می‌شود».

همچنین جهرمی به مباحثی نظیر رمز ارزها، تبدیل ADSL خانگی به VDSL، اندروید ملی و کارت سوخت اشاره کرد. برنامه‌ی تریبون آزاد زومیت نیز با هدف بیان چالش ها و مشکلات حوزه‌ی فناوری برگزار می‌شود.

این برنامه حول موضوعات: اینترنت و بحث‌های موجود برای افزایش قیمت اینترنت ثابت، اندروید ملی، طرح رجیستری، مزایا و معایب این طرح، بازار کامپیوتر، ارزهای دیجیتال و فعالیت در حوزه‌ی ماینینگ می باشد؛ لذا امروز جمعه مورخ ۲۸ تیر ماه، در دومین روز از شروع به کار بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، تریبون آزاد زومیت از ساعت ۱۴:۳۰ برگزار خواهد شد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *