اخبار استارتاپی

برپایی پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بازسازی سوریه

پاویون شرکتهای دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه بازسازی سوریه با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پاویون شرکتهای دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه بازسازی سوریه برگزار می شود. پاویون شرکتهای دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه بازسازی سوریه و نشست تجاری و فناوری میان شرکتهای دانش بنیان و فناور دو کشور، از ۲۶ تا ۳۰ شهریورماه سال جاری برگزار می شود.

این نمایشگاه در حوزه‌های مختلفی چون ساختمان و کلیه زیرمجموعه‌های وابسته، برق و انرژی، انرژی‌های تجدیدپذیر، آب، تصفیه آب، نفت و گاز و پتروشیمی، حمل و نقل، صنایع هوایی و دریایی، زیرساخت (پل، راه آهن)، کشاورزی، ماشین‌آلات مرتبط و صنایع غذایی و بسته‌بندی، صنایع کوچک و متوسط و خودروهای سبک و سنگین و قطعات یدکی برگزار می‌شود.

همچنین از دیگر بخش‌های این نمایشگاه می‌توان به بانک و سرمایه گذاری و بیمه، شرکت های دانش بنیان، تجهیزات بیمارستانی و دارو، ماشین‌آلات سنگین، خودرو و تجهیزات وابسته، صنعت پلاستیک، چاپ و بسته‌بندی، صنعت پتروشیمی، ارتباطات و فناوری اطلاعات IT، ICT و سیستم‌های امنیتی و اطفای حریق اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به این آدرس اینترنتی مراجعه کنند.

برچسب ها

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *