اخبار استارتاپیاخبار فین تک

کارگاه‌ آموزشی فین تک در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان

کارگاه دوم از مجموعه کارگاه های آموزشی فین تک تحت عنوان رویداد FinWay در تاریخ ۱۸ مهر ماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد.

کارگاه دوم از مجموعه کارگاه های آموزشی فین تک تحت عنوان رویداد FinWay در تاریخ ۱۸ مهر ماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد. در کارگاه های آموزشی فین تک وضعیت فعلی و آینده فین تک در ایران مورد بررسی قرار خواهد گرفت؛ همچنین در مورد چالش ها و فرصت های توسعه فین تک در ایران از نظر فعالان این حوزه بحث و تبادل نظر خواهد شد.

رویداد FinWay به عنوان رویدادی آموزشی در حوزه آموزش فناوری‌های مالی (فین تک) و در قالب ۱۰ کارگاه تخصصی در پاییز امسال در حال برگزاری است. این رویداد جامع آموزشی با معرفی و تشریح مفاهیم و عناصر مرتبط با حوزه فین تک، به معرفی و تحلیل پیشران ها و فناوری‌های محوری و نمونه‌کاوی کسب و کار های مطرح فین تک در دنیا می‌پردازد و با تحلیل روندهای فناوری‌های مالی در جهان و ایران به تشریح فرصت‌ها و چالش‌های توسعه این حوزه در کشور خواهد پرداخت.

هدف از برگزاری این رویداد، معرفی جامع بخش‌های مختلف حوزه فناوری‌های مالی به شرکت‌کنندگان از گروه‌های مختلفی همچون دانشجویان، کارآفرینان، فعالان صنعت مالی، مشاورین، متخصصان و دیگر علاقه‌مندان است. شرکت‌کنندگان می‌توانند با شرکت در این رویداد با جدیدترین نوآوری‌ها و فناوری‌ها در حوزه خدمات مالی آشنا شده و توانایی و دانش خود را برای فعالیت در این حوزه ارتقاء دهند.

کارگاه آموزشی این رویداد شامل کارگاه‌های جامع: FinTech ، BankTech، PayTech، WealthTech، LendTech، CryptoCurrency، PFM و RegTech می‌شود. علاوه بر این در طول رویداد، ضمن آموزش هر کدام از مباحث، شرکت‌کنندگان قادر خواهند بود با بهره‌مندی از حضور متخصصان و صاحب نظران حوزه‌های مختلف فین تک و با شنیدن داستان کسب و کارهای حوزه فین تک از زبان مدیران استارت آپ های موفق این حوزه، با چالش‌ها و فرصت‌های کسب و کارهای فین تک در ایران آشنا شوند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت‌نام در کارگاه‌ها می‌توانند به این نشانی مراجعه کنید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *