اخبار استارتاپی

برگزاری دومین دوره جشنواره کار دانشگاه علم و صنعت ایران

دومین دوره جشنواره کار ایران در اسفندماه سال جاری در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد.

دبیر برگزاری جشنواره کار دانشگاه علم و صنعت درباره برگزاری دومین دوره این جشنواره عنوان کرد: دومین دوره جشنواره کار ایران در اسفندماه سال جاری در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار خواهد شد. هدف اصلی این جشنواره ارتباط مستقیم کارفرمایان و کارجویان تعریف شده است و در آن کارجویان می توانند با مدیران منابع انسانی سازمان های مختلف به صورت مستقیم ملاقات داشته باشند.

دانشگاه علم و صنعت همواره در بحث کارآفرینی و ارتباط صنعت و دانشگاه در کشور پیشرو بوده است در همین راستا اولین دوره جشنواره کار ایران با حضور ۷۰ شرکت صنعتی، دانش بنیان و نوپا و همچنین مراکز نوآوری و شتابدهی در آبان ماه ۹۷ در این دانشگاه برگزار گردید. در طی این دوره ۷۵۰ جایگاه شغلی تعریف شده و بیش از ۵۰۰۰ کارجو از نمایشگاه بازدید نمودند.

مجتبی میرجلیلی در این باره افزود: دومین دوره جشنواره کار ایران نیز در سه بخش کار و کارآفرینی، پژوهش و برگزاری کارگاه‌های آموزشی برگزار خواهد شد. در بخش اول شرکت‌ها با حضور در سطح دانشگاه به معرفی خود و فرصت‌های شغلی خود می‌پردازند و علاوه بر ارتقا برند کارفرمایی، بدون واسطه با کارجویان مصاحبه نموده و رزومه‌های فنی و شخصیتی آنان را دریافت می‌نمایند.

در بخش دوم امکان دریافت پایان‌نامه‌های در حال اجرا و انجام شده دانشگاه متناسب با حوزه فعالیت سازمان‌ها وجود دارد. در این بخش سازمان‌ها می‌توانند چالش‌های صنعتی خود را در قالب پایان نامه یا تفاهم نامه به دانشگاهیان اعم از اساتید و دانشجویان ارائه دهند و راه‌حل‌های مناسب دریافت نمایند.

در بخش سوم نیز کارگاه‌های آموزشی با ارائه مدیران سازمان‌ها برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان برگزار خواهد شد.

در این خصوص کارفرمایان برای حضور در این جشنواره و رزرو غرفه‌های نمایشگاه کار می‌توانند با شماره تلفن‌های ۰۲۱۷۶۸۷۱۸۰۲، ۰۹۱۳۴۵۰۷۵۹۹ تماس گرفته و ثبت‌نام نمایند.

لازم به ذکر است دانشجویان و فارغ‌التحصیلان نیز می‌توانند با مراجعه به سایت دانشکار با ساخت رزومه و حضور در محل دانشگاه برای شرکت‌ها ارسال رزومه کرده و بتوانند در جلسات مصاحبه شغلی نیز حضور یابند.

دومین دوره جشنواره کار دانشگاه علم و صنعت ایران

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۳ Average: ۴.۳]
نمایش بیشتر
مطالب پیشنهادی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *