اخبار استارتاپی

گزارش رویداد اینوتکس پیچ زاهدان

اینوتکس پیچ زاهدان در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

اینوتکس پیچ زاهدان در تاریخ ۱۶ بهمن ماه در محل پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار شد. این رویداد با رقابت ۱۱ استارتاپ آغاز به کار کرد و بنا به تصمیم داوران  استارتاپ های آهوگ، سوچن و انرژی سبز انوشیروان به مرحله فینال راه یافتند. در این رویداد ۶۰ شرکت کننده فعال و علاقه مند به حوزه کارآفرینی و همچنین سرمایه گذاران حوزه استارتاپی حضور یافتند.

داوران این رویداد آقایان دکتر تباوار مدیر مرکز رشد دانشگاه سیستان و بلوچستان، دکتر زیودار هیئت علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان، دکتر ترخان مدیرعامل تعاونی دانش بنیان بهنیا گستر هامون، مهندس عسگری مدیرکل اداره سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس بودند.

تیم‌های اول و دوم این رقابت‌ها غرفه نمایشگاهی رایگان در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ و همچنین تیم اول این رقابت‌ها کمک هزینه رفت و آمد به نمایشگاه اینوتکس را از طرف دبیرخانه نمایشگاه دریافت خواهند کرد.

 همچنین پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان کمک هزینه رفت و آمد به نمایشگاه اینوتکس برای تیم‌های دوم و سوم و غرفه نمایشگاهی در اینوتکس ۲۰۲۰ برای تیم سوم را متقبل شد تا زمینه معرفی این استارتاپ ها در سطح کشوری و حضور در نمایشگاه در اختیار تیم‌ها قرار گیرد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا