اخبار استارتاپی

انتشار فراخوان چهارمین دوره «جایزه بازی های جدی»

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با انتشار فراخوانی از افراد و تیم‌های علاقمند به شرکت در چهارمین دوره «جایزه بازی‌های جدی» دعوت کرد. چهارمین دوره رویداد «جایزه بازی‌های جدی» در سه بخش اصلی، جشنواره بازی جدی سال ۱۳۹۹، هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۹ و سمپوزیوم بازی‌های جدی ۱۳۹۹، دی ماه امسال برگزار خواهد شد.

چهارمین رویداد «جایزه بازی‌های جدی ۱۳۹۹» با نگاهی کلان ‌تر نسبت به سرگرمی های هدفمند، علاوه بر بازی های دیجیتال، حامی سایر سرگرمی های جدی همچون بازی های رومیزی یا شبیه سازها هم خواهد بود.

صاحبان اثر می‌توانند بازی خود را تا روز جمعه ۳۰ آبان ‌ماه ۹۹ برای دبیرخانه این رویداد ارسال کنند. پس از دریافت آثار ارسالی، بازی های جدی در سه مرحله مورد داوری تولید، داوری تجاری و داوری علمی قرار می‌گیرند و پس از بررسی‌های داوران، تیم های منتخب به فینال راه پیدا می‌کنند. در مجموع بیش از ۲۰۰ میلیون تومان جایزه در انتظار برندگان این بخش خواهد بود. بازی هایی که در دوره‌های قبلی رویداد شرکت کرده‌اند، در صورت به‌روزرسانی بازی خود می‌توانند بار دیگر در بخش بهترین به‌روزرسانی شرکت کنند.

در این بخش جایزه ۳۰ میلیون ریالی در نظر گرفته شده است. در رویداد امسال همچنین برای بازی‌های جدی در حوزه سواد سیاسی نیز جایزه تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال تعیین شده است. بر این اساس، بازی‌هایی که در حوزه آموزش انتخاب سیاسی مناسب، فهم ساختارهای سیاسی یا فرهنگ انتخابات ساخته شده باشند، به شکل ویژه مورد داوری قرار می‌گیرند.

برای ثبت‌نام در این رویداد می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات کامل درباره بخش‌های مختلف این رویداد نیز می‌توانید به سایت رویداد جایزه بازی‌های جدی مراجعه کنید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۳]
منبع
پیوست
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *