اخبار استارتاپی

شتاب دهنده ها از ۲ ابزار مالی صندوق نوآوری می توانند بهره ببرند

معاون نوآوری صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: شتابدهنده ها می توانند از دو ابزار مالی صندوق نوآوری و شکوفایی برای جذب سرمایه و حمایت از فناوران استفاده کنند.

اکودی‌ام

دکتر سیاوش ملکی فر امروز در رویداد پیوند که به صورت آنلاین در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، گفت: در حال حاضر ۱۰۹ شتاب دهنده مجوز فعالیت دریافت کرده اند و می‌توانند به عنوان بازیگران مهم نوآوری از هسته‌های فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ ها حمایت کنند.

وی با اشاره به هدف رویداد پیوند افزود: تلاش این است که بخش خصوصی ارتباط خوبی با بخش‌های فناوری داشته باشند. یعنی به واسطه این رویداد هسته‌های فناور حضور پیدا می‌کنند و با معرفی خود به شتاب دهنده ها مورد حمایت قرار می‌گیرند. ملکی فر ادامه داد: از این رو سلسله رویدادهای پیوند به صورت مرتب در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گفته معاون نوآوری صندوق نوآوری و شکوفایی، ۱۰۹ شتاب دهنده را با دو ابزار سرمایه گذاری می‌توانیم در صندوق نوآوری و شکوفایی مورد حمایت قرار دهیم.

وی با اشاره به حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی از شتاب دهنده ها گفت: ما در صندوق نوآوری و شکوفایی می‌توانیم تا سقف ۴ میلیارد تومان به صورت «هم سرمایه گذاری» مشارکت داشته باشیم و با آنها همکاری کنیم. به گفته ملکی فر، از سوی دیگر شتاب دهنده ها می‌توانند تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان از تسهیلات قرض الحسنه صندوق نوآوری و شکوفایی بهره ببرند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
مهر
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا