اخبار استارتاپیاخبار بازیبازی

معرفی فستیوال ورزش های الکترونیک شهریور ماه ۱۴۰۰ در جزیره کیش

آیا تابه‌حال هنگام بازی کردن با خود فکر کرده‌اید که چه قدر خوب می‌شد اگر می‌توانستید از طریق بازی کسب درآمد کنید؟

اکودی‌ام

خب اگر شما بازیکن توانایی هستید و آماده‌ی یک چالش جذاب و بدست آوردن فرصت‌های طلایی هستید آکادمی ورزش های الکترونیکی پردیتور این فرصت را برای شما فراهم کرده تا بتوانید از طریق بازی به کسب درآمد برسید.

هم اکنون یکی از روش‌های کسب درآمد در دنیا برای گیمرها بازی کردن و استریم است. گیمرها در سراسر دنیا از طریق استریم در یوتیوب، شرکت در مسابقات و روش‌های دیگر در حال کسب درآمد روزافزون هستند. این زمینه به تازگی در ایران در حال شناخته شدن است و بازار آن هر لحظه پرطرفدارتر می‌شود.

اکادمی پردیتور مشتاق است تا با گسترش زمینه‌های دنیای ورزش‌های الکترونیک در ایران، بازیکنان با استعداد را روی کار آورده و به آن‌ها کمک کند تا در این مسیر گامی بزرگ بردارند. در همین راستا آکادمی ورزش‌های الکترونیکی پردیتور در حال برگزاری یکی از یزرگ‌ترین فستیوال‌های ورزش‌های الکترونیکی در ایران است که شامل جوایز بزرگ و امکانات تفریحی و گردشگری در جزیره ی کیش میباشد.

رشته‌ها و قوانین و جوایز مربوط به آن

 

شرایط و امکانات

  • مبلغ کلی جوایز مسابقات ۳۵۰ میلیون تومان است.
  • مسابقات در دومرحله‌ی مقدماتی(آنلاین) و فینال(حضوری) در جزیره‌ی کیش برگزار خواهد شد.
  • مسابقات در دو رشته‌ی موبایل و کنسول برگزار می‌شود.
  • ظرفیت در رشته‌های موبایل نامحدود است و شرکت کنندگان بعد از ثبت نام در زمان مشخص شده و به صورت آنلاین در مسابقات مقدماتی شرکت می‌کنند و برگزیدگان این مسابقه برای شرکت در فینال به جزیره‌ی کیش راهی خواهند شد.
  • ظرفیت در رشته‌های کنسول محدود است (هر رشته ۳۰۰ نفر) وثبت نام کنندگان این رشته‌ها به صورت مستقیم به مرحله‌ی حضوری کیش راه پیدا خواهند کرد
  • حتی اگر در اولین روز فستیوال از دور مسابقات حذف شوید بازهم تا پایان فستیوال مهمان ما خواهید بود و میتوانید از امکانات فستیوال (اسکان. ورزش. تفریح) استفاده کنید. ( پس هیچکس بازنده نمیره خونه. )

در این فستیوال بزرگ به رشته‌های شناخته شده‌ای (کنسول و موبایل) که حس رقابت در آن‌ها بیشتر حکمرانی می‌کند تمرکز شده است. هدف از این انتخاب پوشش جامعه‌ی بزرگی از گیمرها و ایجاد حس شیرین هیجان و رقابت می‌باشد. اولین رشته‌ی مسابقات در شاخه‌ی کنسول، یکی از پرطرفدارترین بازی‌های سرتاسر دنیا، FIFA21 هست. در کنار آن، رشته‌ی PES2021 برگزار می‌شود. اصلا مگر می‌شود FIFA و PES در یک فستیوال کنار همدیگر نباشند. آن هم فستیوال به این بزرگی!

قوانین FIFA همان قوانینی هستند که در اکثر مسابقات و تورنومنت‌ها مشاهده می‌کنید. بازی‌ها در حالت overall 90 برگزار می‌شوند. هر بازیکن می‌تواند ۲ سهمیه داشته باشد و مسابقات به صورت ۲حذفی و BO3 خواهد بود و استفاده از ترکیب دستی یا همون custom formation غیر مجاز می‌باشد. در رشته‌ی PESهم قوانین پایه رعایت می‌شوند که شامل ایمن بودن ( مسابقات به صورت دو از سه معروف خودمون برگزار میشه) و برگزاری در حالت Uniform overall rating هست.

هم‌چنین فقط تیم‌های باشگاهی که دارای لایسنس هستند مجاز می‌باشند. می‌توانید برای مشاهده‌ی قوانین کامل مسابقات به سایت پردیتور predatoresa.com مراجعه کنید. ظرفیت ثبت نام برای این دو رشته ۳۰۰ نفر است. در هر دوی این رشته‌ها به ترتیب نفرات اول تا چهارم مسابقات مبلغ‌های ۴۰ میلیون ۳۰ میلیون و ۲۰ میلیون و ۱۰ میلیون تومان جوایز نقدی دریافت می‌کنند.

این توضیحات مربوط به رشته‌های کنسول بود. اما در این فستیوال سعی شده تا علاوه بر توجه به رشته‌های کنسول، از پلتفرم‌هایی که توجه کمتری به آن‌ها در ایران می‌شود نیز حمایت شود. به همین دلیل از رشته‌های موبایل که جامعه‌ی گیمر بزرگی را هم در بر می‌گیرد استقبال کرده‌‌ایم و در فستیوال مسابقات مربوط به آن‌ها که شامل جوایز خوبی می‌شود را هم برگزار می‌کنیم.

پس فرصت را از دست ندید و با گوشی موبایل‌تان حسابی پول به جیب بزنید.

اولین رشته‌ی موبایل را می‌شود با یک جمله معرفی کرد: “موقعیت اضطراری!!! اینجا فقط یک نفر زنده می مونه.” بله درست فهمیدید. در مورد کال آو دیوتی موبایل صحبت می‌کنیم. که مسابقات آن در سبک بتل رویال سولو برگزار می‌شود. شرکت در تمام بازی‌های موبایل برای عموم آزاد است. پس وقتش رسیده‌است که نشان بدهید چه کسی قراره از آخر قهرمان بتل رویال کال آو دیوتی بشه.

ما هم‌چنین حواسمون به طرفداران PUBG هم بوده و این بازی هم در لیست بازی‌های فستیوال اضافه شده و به صورت سولو برگزار می‌شود. قوانین در این دو بازی بسیار ساده‌ست. استفاده از چیت، شبیه ساز، دسته، تیم آپ کردن وتعدادی از وسایل و اسلحه که در سایت به طور کامل توضیح داده شده ممنوع است. جوایز این رشته‌ها به ترتیب نفرات اول تا چهارم (برای هر رشته) ۲۰ میلیون و ۱۵ میلیون و ۱۰ میلیون و ۵ میلیون تومن می‌باشد.

تنها فرقی که مسابقات موبایل با کنسول دارد اینه که مسابقات موبایل در دو مرحله برگزار می‌شوند و برگزیدگانی که از مرحله ی اول صعود کرده‌اند در مرحله‌ی فینال کیش با یکدیگر به رقابت می‌پردازند تا یک بتل رویال سرشار از هیجان را تجربه کنند.

و اما بعد از معرفی چهار رشته، برای معرفی رشته‌ی پنجم تنها گفتن یک جمله کافی‌ست :

۸ کارت منتخب تون رو آماده کنید و برای کسب تاج قهرمانی بجنگید.

یکی از بازی‌های مطرح شرکت معروف سوپرسل یعنی کلش رویال هم در این فستیوال جایگاه به خصوصی برای خودش دارد. در مسابقات هیجان انگیز این رشته بازیکنان می‌توانند استراتژی‌های مختص به خود را اجرا کنند تا جوایز رو از آن خودشون بکنند. چند نکته! اینکه ظرفیت برای شرکت در مرحله‎ی مقدماتی این رشته نا محدود است و مسابقات در لول ۹ برگزار می‌شود. به چهار نفر برتراین مسابقات مبالغ ۱۲ و ۱۰ و ۵ و ۳ میلیون تومان به ترتیب تقدیم خواهد شد.

هزینه ثبت نام در هر رشته را میتوانید در سایت پردیتور ببینید که شامل تخفیف های روزانه هم می‌شود.

شاید با خودتون فکرکنید که هزینه‌ی ثبت نام به چه دلیلی باید پرداخت شود؟ ما در آکادمی پردیتور در کنار همکارانمان سعی داریم تا برای شما محیطی آرام همراه با تفریحات و خدمات خوب فراهم کنیم تا در روزهای فستیوال که مهمان ما هستید روزهای خوبی در خاطرتان باقی بماند و بتوانید مسابقات را با تمرکز تمام و ذهنی باز پشت سر بزارید.

ما در خدمات این فستیوال اسکان و تغذیه رایگان را پوشش داده‌ایم و در تک تک مراحل برگزاری فستیوال سعی می‌کنیم تا پوشش خبری زنده داشته باشیم و هرچه بیشتربه دیده شدن شما کمک کنیم. چرا که شما استعدادهای ارزشمند گیمینگ ایرانی هستید. ما از برنامه‌های تفریحی هم غافل نشده ایم. این درسته بازی بهترین تفریح است ولی فرصت دیدن این جزیره‌ی زیبا را هم نمی‌شود از دست داد. همچنین برای شما برنامه‌های ورزشی و تفریحی مختلفی آماده کرده‌ایم.

شرکت در یک رویداد حرفه ای و ملی! ۳۵۰ میلیون تومان جوایز نقدی! ۴ روز اقامت رایگان در جزیره زیبای کیش!

برنامه های ورزشی و تفریحی مختلف! پوشش زنده مسابقات از کانال های آپارات و توییچ!

ورزش

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۴ Average: ۳]
منبع
شتابدهنده گذر
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا