اخبار استارتاپیاکوسیستم

افزایش سرمایه بذری از 250 میلیون به 500 میلیون تومان

یک تغییر بزرگ در فراخوان اولین دوره شتابدهی تکنوتجارت

به جهت درخواست‌های متعدد متقاضیان شرکت در اولین دوره شتابدهی تکنوتجارت، سقف میزان سرمایه بذری قابل ارائه در این دوره از 250 میلیون تومان به 500 میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

با آغاز سال جدید و نزدیک‌شدن به پایان مهلت ثبت‌نام در فراخوان اولین دوره جذب استارت‌آپ‌ در شتابدهنده تکنوتجارت، به جهت افزایش هزینه‌های راه‌اندازی استارت‌آپ و درخواست تعداد زیادی از متقاضیان شرکت در این دوره، سرمایه بذری ارائه شده برای استارت‌‌آپ‌های منتخب، از 250 میلیون تومان به 500 میلیون تومان (به صورت نقدی و غیرنقدی) افزایش پیدا کرد.

گفتنی است استارت‌آپ‌های برگزیده در این دوره شتابدهی، علاوه بر دریافت 500 میلیون تومان سرمایه بذری به صورت نقدی و غیرنقدی خدمات دیگری همچون استفاده از خدمات مشاوره‌ای و آموزش‌های تخصصی و عمومی در حوزه فین‌تک و تجارت الکترونیک، استقرار در فضای کار اشتراکی کارخانه نوآوری تجارت، حمایت و دسترسی به شبکه غنی بانک تجارت جهت ورود به بازار، سرمایه‌گذاری یا جذب سرمایه در راند بعدی و بسیاری از خدمات دیگر را به دست می‌آورند.

متقاضیان برای شرکت در این فراخوان تا 15 اردیبهشت‌ 1401 فرصت دارند که پس از کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایتacc.technotejarat.ir و یا شماره تماس 58302-021 با مراجعه به سایت startup.technotejarat.ir نسبت به ثبت‌ درخواست خود اقدام کنند.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: 1 Average: 5]
نمایش بیشتر

مهسا رستمی

کارشناسی هنر دانشگاه تهران، کارشناس تولید محتوا در اکوموتیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا