اخبار استارتاپیاکوسیستم

فراخوان سرمایه گذاری مرکز نوآوری بانک تجارت منتشر شد

یک فرصت ویژه برای توسعه استارت‌آپ‌ها

فراخوان سرمایه‌گذاری مرکز نوآوری بانک تجارت (تکنوتجارت) با هدف رشد و توسعه استارت آپ های حوزه‌های فینتک و تجارت الکترونیک منتشر شد.

بر اساس این فرخوان که مهلت ثبت‌نام در آن تا ۳۱ خردادماه ۱۴۰۱ است، استارت‌آپ‌های حوزه فینتک، تجارت الکترونیک، سرویس‌های نوآورانه حسابداری و مالیاتی، دیجیتال مارکتینگ و هوش مصنوعی و بیگ‌دیتا در اولویت بررسی قرار خواهند داشت.

انطباق موضوع درخواست با حوزه‌های اولویت‌دار سرمایه‌گذاری، رسیدن محصول به مرحله درآمدزایی و جذب سرمایه با هدف رشد و توسعه استارت‌آپ‌ها شرایطی است که تکنوتجارت برای استارت‌آپ‌های متقاضی شرکت در این فراخوان درنظر گرفته است.

بر این اساس توسعه بازار استارت‌آپ از طریق اتصال به شبکه بزرگ مشتریان بانک تجارت، بهره‌مندی از سرمایه‌های غیرنقدی تکنوتجارت شامل مشاوره کسب‌وکار، حقوقی، تیم‌سازی، مالی و حسابداری و دیجیتال مارکتینگ، تزریق سرمایه متناسب با مرحله رشد استارت‌آپ و امکان استقرار در کارخانه نوآوری تجارت در نزدیکی میدان آزادی، از مزایای این فراخوان برای استارت‌آپ‌های برگزیده به حساب می‌آید.

علاقمندان به شرکت در این فراخوان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس cvc.technotejarat.ir مراجعه کرده و یا با شماره تماس ۵۸۳۰۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *