اینوتکس 2022

«تفریح با چاشنی نوآوری» در رویداد «زنگ تفریح» اینوتکس ۲۰۲۲

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری در پارک فناوری پردیس میزبانی برگزاری ۲ رویداد «زنگ تفریح» با هدف ایجاد فضایی پرنشاط برای بازدیدکنندگان است.

به گزارش ستاد خبری همیشه وجود تفریح در کنار کار و علم آموزی باعث جذاب تر شدن این مهم می شود. نمایشگاه اینوتکس هم از این قاعده جدا نیست و در حاشیه برگزاری مراسم، میم ایونت با خلاقیت هرچه تمام توانست با بومی سازی بازی های نوستالژی به هرچه بهتر شدن روحیه علاقه مندان به علم و فناوری و حضار رویداد کمک کند.

رویداد «زنگ تفریح» زمینه ساز ایجاد فضایی پرهیاهو و با نشاط در این رویداد فناورانه است. این رویداد مجالی برای استراحت، بازی، سرگرمی در همجواری بخش‌های متنوع و تخصصی نمایشگاه است که می‌تواند خستگی‌های معمول نمایشگاه‌گردی را از تن مخاطبان خارج کند.

زنگ تفریح اینوتکس، تجربه‌ای جدید در میان نمایشگاه‌های موجود است که سال گذشته برای اولین بار توسط اینوتکس به حاضرین هدیه شد.
هدف از این بخش ایجاد یک فضای شاداب و پر انرژی در کنار بخش های تخصصی و تجاری نمایشگاه بود تا بدین ترتیب مخاطبان ضمن استراحت بین جلسات ومذاکرات کاری، از این فضا برای معاشرت با دیگر شرکت کنندگان در رویداد اینوتکس استفاده نمایند.

گفتنی است اینوتکس ۲۰۲۲ شاهد تنوع بیشتر بازی های این رویداد نسبت به سال گذشته است تا فضای فانتزی و جذاب تری برای مخاطبان اینوتکس ۲۲ رقم بخورد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *