اینوتکس 2022

نیازمند برگزاری نمایشگاه هایی با موضوعات تخصصی در حوزه فناوری هستیم

معاون وزیر ارتباطات مطرح کرد

خدمات حقوقی کسب و کار

مدیرعامل شرکت پست در بازدید از نمایشگاه اینوتکس گفت: باید در کنار نمایشگاه عمومی اینوتکس که در حوزه‌های مختلف و به صورت متمرکز برگزار می شود در طول سال نیز در نمایشگاه های تخصصی و با موضوعات مشخص داشته باشیم.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، در سومین روز از نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت پست مهمان شرکت های دانش بنیان بود.

محمود لیائی در بازدید از بخش‌های مختلف نمایشگاه‌ گفت: امسال نمایشگاه در سطح وسیع تر و با موضوعات بیشتری برگزار شده است که در مقایسه با نمایشگاه هایی که در سال های گذشته برگزار می‌شده رشد قابل توجهی داشته است که قابل تقدیر می باشد.

وی افزود: باید در کنار نمایشگاه عمومی که در حوزه‌های مختلف و به صورت متمرکز برگزار می شود در طول سال نیز در نمایشگاه های تخصصی و با موضوعات مشخص داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت پست همچنین با اشاره به امضای تفاهم نامه با یک شرکت دانش بنیان در رویداد امسال گفت: تلاش داریم تا رویدادی دانش بنیان در حوزه های مرتبط با پست در هفته جهانی پست در مهرماه برگزار کنیم و در این راستا پارک فناوری پردیس با توجه به تجربه موفق در برگزاری رویداد اینوتکس می‌تواند کمک کار شرکت پست باشد.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۱ Average: ۵]
نمایش بیشتر

سید وحید مرتضوی

مدیر محتوای اکوموتیو، کارشناسی ارشد بهینه سازی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا