اخبار استارتاپی

هفتمین ضیافت میت MEET با حضور ۱۲ بانوی کارآفرین برگزار شد

هفتمین ضیافت مجمع کارآفرینان خاورمیانه ویدان (MEET) با حضور بیش از ۱۵۰ کارآفرین، صاحبان کسب‌وکار، تجار و بازرگانان موفق از سراسر کشور، روز پنج‌شنبه ۱۷ شهریور از ساعت ۱۶ الی ۲۳ در کاخ سعادت‌آباد تهران برگزار شد.

MEET با هدف شبکه‌سازی و برقراری ارتباطات هدفمند، جهت ارتقا کسب‌وکارها و صاحبان کسب و کار برگزار می‌شود. در MEET افراد باهم آشنا می‌شوند، خود را معرفی می‌کنند، ایده‌هایشان را به اشتراک می‌گذارند و ارتباطات قوی و مؤثری برقرار می‌کنند تا شرایط کسب‌وکارشان را با همفکری و همکاری یکدیگر رشد دهند.

در هفتمین ضیافت میت، آقای آرش سروری، فعال تکنولوژی و استارتاپ و تسهیلگر رویدادهای فناوری و استارتاپی به‌عنوان راهبر و تسهیلگر حضور داشت. از ۱۲ بانوی کارآفرین موفق دعوت شده بود که در دو پنل روی صحنه آمدند و تجربیاتشان را با حاضران در جلسه در میان گذاشتند. در این ضیافت دکتر مهدی کنعانی و دکتر محمدمهدی ربانی سخنرانی کوتاهی داشتند. آقای مجتبی توانگر نماینده مجلس شورای اسلامی و مهمانان باارزشی از کارآفرینان و صاحبان کسب و کار در این جلسه حضور داشتند.

از ۱ ساعت قبل از شروع ضیافت، بیشتر مهمانان حاضر در این جلسه، در کاخ سعادت‌آباد حضور داشتند که با یکدیگر آشنا شوند، بحث و گفتگو کنند و تجربیاتشان را در زمینهٔ کسب‌وکار با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

 گزارش اجمالی از هفتمین جلسه ضیافت MEET ویدان

ضیافت هفتم میت ساعت ۱۶:۳۰ بعدازظهر در کاخ سعادت‌آباد، با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

در بخش اول آقای دکتر مهدی کنعانی، مدرس دوره‌های MBA، DBA دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، مدرس و مشاور و ارزیاب صادراتی سخنرانی کردند. موضوع سخنرانی دکتر مهدی کنعانی در رابطه با تحلیل بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری بود.

ضیافت MEET

گفتگوی شش بانوی کارآفرین در پنل اول:

سرکار خانم مشکات اسدی: مدیرعامل گروه کسب و کارهای نوین آن و آکادمی آن‌سو، مشاور سابق اجتماعی و زنان سازمان فناوری اطلاعات ایران

سرکار خانم شهره ناصری: مدیر پایش پروژه‌های راهبردی شرکت فناپ، مجری سابق پایش پروژه‌های دولت الکترونیک، معاون سابق سیاست‌گذاری فناوری اطلاعات

سرکار خانم بهناز آریا: رئیس کمسیون افتای نصر تهران، مدیرعامل گروه شرکت‌های کهکشان

سرکار خانم مونا ناصری: بنیان‌گذار و مدیرعامل شتاب‌دهنده بانا، عضو هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری جوانه

سرکار خانم میترا امین لو: دبیر انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران، رئیس آزمایشگاه سیاستی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور

سرکار خانم نسیم توکل : کارآفرین نمونه صنعت الکترونیک، عضو هیئت مدیره انجمن میکرو الکترونیک، مدیرعامل قطعه آزمون، رئیس هیئت مدیره عرش گستر

 بعد از پنل گفتگوی اول وقت استراحت و شبکه‌سازی شرکت‌کنندگان به مدت ۳۰ دقیقه انجام شد.

قبل از شروع پنل دوم گفتگو ، آقای دکتر محمدمهدی ربانی موسس پلتفرم آموزشی ویدان در رابطه با ۵ عامل موفقیت در کارآفرینی و اهمیت شبکه‌سازی سخنرانی کردند. دکتر ربانی در این برنامه گفتند: شبکه‌سازی جدا از اینکه ارتباطات خوبی در اختیار ما قرار می‌دهد باعث تغییر نگرش، الگوها، و باورهای ذهنی ما می‌شود. مهم است انتخاب کنیم کجاها وقت بگذرانیم، با چه کسانی وقت بگذرانیم، چراکه جامعه اطراف ما در شخصیت ما تأثیرگذار است.

ویدان

گفتگوی شش بانوی کارآفرین در پنل دوم:

سرکار خانم صبا مرتضوی: مدیرعامل اسنپ تریپ

سرکار خانم سحر سلیمی: قائم‌مقام نماشا

سرکار خانم آیت حسینی: مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره مرکز نوآوری فینوداد، مشاور تحول دیجیتال بانک ملی، بنیان‌گذار گروه نشانه

سرکار خانم بهاره شریفیون: مدیرعامل هلدینگ سپاس، بیمه دات کام، سفر دات کام

سرکار خانم مهرنوش شوقی: بنیان‌گذار بانی کار (سه سوت جابز سابق)، هم‌بنیان‌گذار LIMITLESS

سرکار خانم آرزو خسروی: هم بنیان‌گذار و مدیرعامل فرش آنلاین

 

در هر دو پنل گفتگو، با هدایت آقای آرش سروری، ۱۲ بانوی کارآفرین ضمن معرفی خود، تجربیاتشان را در زمینه راه‌اندازی کسب و کار در طی این سال‌ها که با تلاش و کوشش فراوان به دست آمده بود با حضار در میان گذاشتند. از سختی‌ها و شیرینی‌های مسیری که طی کردند، گفتند، پیشنهاد‌هایی برای بهبود برخی سیستم‌ها ارائه کردند.

شرکت‌کنندگان در جلسه هفتم میت از دعوت بانوان کارآفرین در این جلسه بسیار خشنود بودند.

آقای ساعدی یکی از بزرگ‌ترین کارآفرینان کشور، حضور بانوان کارآفرین فعال در حوزه IT را تبریک گفت و برای این جلسه از میزبان برنامه میت آقای دکتر ربانی تشکر کرد.

بخش پذیرایی در ضیافت میت

در پایان هر بخش، از حضار در جلسه با انواع میوه، شیرینی و نوشیدنی‌های گرم و سرد پذیرایی شد که مهمانان از این فرصت‌ها هم برای آشنایی با یکدیگر و شبکه‌سازی استفاده می‌کردند.

ساعت ۲۲ همه مهمانان برای صرف شام دعوت شدند و ساعت ۲۳، ششمین ضیافت MEET با رضایت حداکثری مهمانان این برنامه پایان یافت.

لازمه رسیدن به رشد و موفقیت، برقراری ارتباط با افراد بزرگ و موفق است. در ضیافت‌های میت شرکت‌کنندگان یاد می‌گیرند چطور باوجود چالش‌های فراوان، کسب و کارشان را چندین پله رشد دهند و یک کسب و کار بزرگ و موفق بسازند. این ضیافت‌ها فرصت بسیار عالی برای شبکه‌سازی، ملاقات با کارآفرینان، صاحبان کسب و کار و افراد موفق است. شما اگر می‌خواهید در ضیافت‌های بعدی MEET ویدان شرکت کنید می‌توانید از طریق شماره ۰۹۱۲۲۲۸۹۷۹۷ هماهنگ کنید.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۲ Average: ۳]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *