اخبار نانو فناورینانو فناوری

دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو برگزار می شود

دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو، بزرگ‌ترین رقابت علمی با موضوع علم و فناوری در جهت شناسایی نخبگان نانویی کشور در دانشگاهها برگزار می شود.

دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو به عنوان بزرگ‌ترین رقابت علمی با موضوع علم وفناوری و با هدف آموزش، رقابت و کسب و کار، تابستان امسال در سه مرحله با همکاری بنیاد آموزش فناوری نانو و بنیاد ملی نخبگان در میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی علاقه‌مند، برگزار می‌شود.

این مسابقه در جهت شناسایی نخبگان نانویی کشور و همچنین ارتقای سطح گفتمان علم و فناوری نانو در دانشگاه‌ها برگزار خواهد شد.

برگزیدگان این مسابقه از جوایز ویژه شامل امتیاز بنیاد ملی نخبگان، مدال مسابقه، مجوز ورود به نانو استارت‌آپ، مجوز ورود به شبکه مدرسان فناوری نانو، گرنت پژوهشی، گرنت آموزشی و وجه نقد برخوردار می‌شوند.

جوایز دوازدهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو به تفکیک مقطع در دو دسته مقطع کارشناسی و مقطع کل به داوطلبان اعطا خواهد شد.

برگزیدگان این مسابقه از جوایز کسب امتیاز نخبگی از طرف بنیاد ملی نخبگان، کسب مجوز حضور در برنامه توسعه فناوری نانواستارت اپ؛ برنامه حمایت از راه‌اندازی استارت اپ‌های نانویی، مجوز حضور در مصاحبه آزمون توانمندی تدریس، اهدای مدال طلا، نقره و برنز مسابقه ملی فناوری نانو و اهدای بیش از یک میلیارد ریال جوایز نقدی و گرنت پژوهشی بهره‌مند خواهند شد.

مرحله نخست دوازدهمین مسابقه ملی نانو ۱ تا ۳ تیرماه ۱۴۰۲ به‌صورت غیرحضوری (آنلاین) برگزار و ۳۰۰ نفر برتر این مرحله، وارد مرحله دوم می‌شوند. این نفرات در مرحله دوم که به‌صورت حضوری در تاریخ ۳۰ تیرماه ۱۴۰۲ در حوزه‌های سراسر کشور برگزار خواهد شد، با یکدیگر به رقابت علمی میپردازند.

۳۰ نفر برتر این مرحله (۱۵ نفر برتر مقطع کارشناسی و ۱۵ نفر برتر مقاطع تحصیلات تکمیلی) به مرحله سوم یا کمپ توانمندسازی و رقابت عملی راه خواهند یافت. رتبه‌بندی نهایی برگزیدگان مسابقه پس از پایان مرحله سوم مشخص خواهد شد.

شرکت در این مسابقه محدودیت رشته و مقطع تحصیلی ندارد و منابع آن به صورت مشخص در سایت آموزش فناوری نانو قابل‌ مشاهده است.

به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟
[Total: ۰ Average: ۰]
منبع
مهر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *